dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

789 000 zł43 m² 18 348,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament z kw | faktura vat | basen + jacuzzi + sauna + siłownia | Nowy 2025 | Dziwnów Takie oferty nad morzem pojawiają się bardzo rzadko. To pełnoprawne mieszkanie z Księgą Wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, wygodny lokal mieszkalny w niedalekiej odległości od morza. Powierzchnia - około 59m2, dwa poziomy. Na dole przestronny salon z kominkiem i wyjściem na słoneczny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na 3 piętrze w niskim, kameralnym budynku z cegły (1995 r.), przy ul. Chopina w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł50,14 m² 24 930,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży apartamentu W kołobrzegu Z widokiem na morze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego na 5 piętrze z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł39 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność!polecam jasne mieszkanie w dobrej dzielnicy Szczecina -żelechowa. Powierzchnia 39 mkw w skład którego wchodzą 2 pokoje , z większego wyjście na balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 198 zł40,02 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkania 1-pokojowe oraz 2-pokojowe, z balkonami oraz na parterze z ogródkami, usytuowane w spokojnej okolicy, w nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

378 873 zł26,70 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne apartamenty w prestiżowej inwestycji w kameralnym budynku apartamentowym położonym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza. Mieszkanie: lokal o powierzchni 42,3 m , położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły salon od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy. Budynek został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 185 zł38,15 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego! Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł113,14 m² 6 982,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy 114 m . Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja! Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.28 położone na III piętrze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem. Ten lokal mieszkalny składa się z pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł91 m² 10 978,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Krakowskiej na Gumieńcach. To spokojne miejsce z dużą ilością zieleni, placem zabaw oraz niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż duże 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej w centrum-śródmieście. Kamienica secesyjna, pięknie odrestaurowana, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł80 m² 2 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w miejscowości Dyminek, gmina Biały Bór, powiat szczecinecki około 17 km od centrum Szczecinka. Lokal mieszkalny 80m2 plus 47m2 powierzchni dodatkowych łącznie 127m2 plus 1088m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z ogródkiem w Pogorzelicy 1000 m od plaży! Na sprzedaż atrakcyjny apartament o pow. 32,99 m , położony w nowym kompleksie apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, do których ludzie wracają co roku. I są takie, które z czasem zaczynają nazywać swoimi. Ten apartament może stać się jednym z nich. W samym sercu kołobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł36,66 m² 16 339,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Okazja! Nowy, dwu pokojowy apartament z tarasem i ogródkiem zlokalizowany na nowym osiedlu Navigator w Kołobrzegu. Inwestycja idealna na wynajem jak również na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł52,36 m² 10 695,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,46 m2, położone w doskonałej lokalizacji w Kołobrzegu - blisko centrum i zaledwie 10 minut spacerem do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 355 zł32,99 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty w Nadmorskiej Miejscowości Pogorzelica! Zapraszamy do Pogorzelicy - urokliwej miejscowości w gminie Rewal, apartamenty położone zaledwie 1000 m od piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł32,56 m² 12 285,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32,56 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest parterze w budynku bez windy, który.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy państwu nowe mieszkanie położone na 7 piętrze. Na całkowity metraż nieruchomości (50 m2) składają się: -> Salon z wyjściem na balkon. -> Aneks kuchenny. -> Sypialnia. ->.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,09 m² 12 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość - przestronne mieszkanie 62,09m2 przy jednej z najkrótszych ulic w Szczecinie, tuż przy szczecińskim Starym Mieście. Z okien widok na Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż trzypokojowe, przestronne i rozkładowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Prawobrzeża, blisko terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53,30 m² 7 035,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie | ul. Sikorskiego | Koszalin | Rozkładowe | Ostatnie piętro | Balkon | Świetna lokalizacja Mieszkanie położone jest w bardzo dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,11 m² 21 903,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament studio Z tarasem | dune resort | mielno Apartament hotelowy o powierzchni 25,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz elegancko zaaranżowana łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania, które łączy bliskość centrum z ciszą i bezpiecznym miejscem do odpoczynku? To dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jana Kazimierza w Szczecinie może być Twoim nowym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł47,10 m² 14 649,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 47,1 m w Willi Carmen, świnoujście idealne na wynajem lub jako apartament wakacyjny! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł79,89 m² 12 392 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w spokojnej, zielonej dzielnicy Świnoujścia. Na jego powierzchnię 79,89 m składają się: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Elegancka kawalerka z miejscem postojowym i widokiem na Odrę - ul. Heyki. Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Heyki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena- 11 800 zł/m2 Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,84 m² 12 012,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż duże nowoczesne w pełni umeblowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, w budynku z windą, położone na Starym Mieście w Szczecinie, przy ulicy Tkackiej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł22 m² 10 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest kawalerka w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł59,32 m² 8 580,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Prezentujemy Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54,12 m2, położone na parterze w IV kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 755 zł63,05 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga Ostatni wolny lokal na parterze z ogrodem! Nie czekaj, zadzwoń -> Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Mieskzania 3 pokojowego położonego na nowym osiedlu w Policach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł50,40 m² 10 515,87 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, 3 pokoje, balkon/taras, VI piętro. Tylko u Nas! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest kwotą brutto. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł80 m² 6 487,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie w centrum Szczecina ul. Sławomira Na sprzedaz mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 252 785 zł53,31 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z wykończeniem "pod klucz" na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij