dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zlokalizowane na ostatnim piętrze w spokojnej części osiedla Morskiego. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne i komfortowe mieszkanie blisko morza w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele. Duży metraż ( 71,32 m/2 ) a tylko dwa pokoje - to swoboda i przestrzeń. Bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w Międzyzdrojach przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie do remontu o powierzchni 41,15 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy Kołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłodze ok. 60 m2).

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże przestronne i ustawne mieszkanie- 60 mkw na Pogodnie, dwupokojowe do remontu, usytuowane na parterze. Słoneczne i rozkładowe: duży przedpokój, 2 pokoje, widna kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,5 m , gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów. Mieszkanie położone jest w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 77,75 m2 w Mierzynie, położone na małym, kameralnym osiedlu. Do lokalu są przynależne 2 miejsca postojowe oraz ogródek o powierzchni ok. 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II etap.

Szczegóły ogłoszenia

1 577 000 zł125 m² 12 616 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z duszą, ogródkiem i poddaszem 600 metrów od morza? Takie rzeczy tylko tutaj! Jeśli marzy Ci się życie jak z reklamy gdzie dzień zaczynasz kawką na tarasie, potem szybki.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,69 m² 9 239,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie położone w samym sercu Śródmieścia w Szczecinie. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy. Podstawowe informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary. - adres: ul. Śląska 45b, - całkowity koszt wynajmu: 2.964,95.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł92 m² 2 923,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z ofertą położoną w Dębinie. Jest to miejscowość położona w gm. Stare Czarnowo (strefa nadgraniczna) w okolicy jeziora: żelewko (1,7km).

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł37,86 m² 330 163,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Baltic Waves Resort - Międzyzdroje Apartament znajduję się na wysokim parterze i na powierzchnię 37,86m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyobraź sobie poranki z kawą na dużym balkonie, zielony park zamiast ulicy i ciszę, którą naprawdę słychać. To mieszkanie zostało stworzone dla siebie bez kompromisów, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł89,58 m² 1 897,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe 2 pokojowe na parterze budynku 4 lokalowym, w Krępsku z pomieszczeniem gospodarczym oraz ogrodem. Krępsko to spokojna miejscowość oddalona ok. 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł27,22 m² 13 188,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowy apartament z ogródkiem i miejscem parkingowym położony na Gumieńcach. Lokal idealny jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą. Symbol ue5 - B.4.1. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Niepodległości na przeciwko Galerii Kaskada. Nieruchomość idealna do mieszkania albo jako inwestycja pod wynajem. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł112,15 m² 7 124,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania z zaadaptowanym strychem - położonego w dzielnicy Podczele Wschodnia część Kołobrzegu, ul. Lwowska.To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż słoneczna kawalerka przerobiona na dwa pokoje, położone na 2 piętrze w zadbanym 8-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało przeprojektowane - z kuchni zrobiono.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł52 m² 13 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament z balkonem i dostępem do basenu, położony w spokojnej, zalesionej części Pobierowa Zapraszamy do zamieszkania w malowniczym apartamencie, który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,15 m² 8 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 położone na niskim parterze czterokondygnacyjnego budynku. ( wejście z 0, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do oferty mieszkania znajdującego się na osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. . . Mieszkanie rozkładowe , dwustronne o powierzchni 70 mkw. >do remontu<. wolne od zaraz!. . Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł35,48 m² 17 471,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy apartament położony w Gąskach, gm. Mielno, gotowy do zamieszkania! Obiekt znajduje się zaledwie 100 metrów od morza przy projektowanym zejściu na plażę. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł114,59 m² 7 183,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie i lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 114,59 mkw położony w ścisłym Centrum miasta, przy Al. Piastów. Nieruchomość idealna, aby stworzyć duży.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł58 m² 2 396,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Ofertą do sprzedaży jest okazyjne mieszkanie znajdujące się w Przelewicach. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w budynku ośmiorodzinnym. Powierzchnia wynosi 58m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz komfortowego mieszkania, w pełni umeblowanego, gotowego do użytkowania, a dodatkowo przyjaznego zwierzętom, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą! Do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł73,37 m² 6 119,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie 73 m w nadmorskim Mielnie przy ulicy Wakacyjnej Szukasz miejsca blisko morza,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,97 m² 10 962,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe, zlokalizowane w Warzymicach przy ul. Sympatycznej. Lokal znajduje się na ogrodzonym i starannie utrzymanym osiedlu z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w domu na Pogodnie - z ogrodem, dużą piwnicą i potencjałem! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na parterze domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł77 m² 16 870,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament premium ścisłe centrum szczecina 77 m + taras 37 m Widok na Bulwary 4. piętro Winda Klimatyzacja Garaż podziemny za dodatkową opłatą 100 tyś. zł - zakup obligatoryjny Na.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49,69 m² 11 451 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świetna oferta! Komfortowy apartament w Mielnie, "rzut beretem" od morza i jeziora Jamno. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49,69 m2, położony na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60,50 m² 6 429,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z loggią położone w Sławnie przy ul. Okrzei! Mieszkanie o powierzchni 60,50 m2, usytuowane na I piętrze w bloku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.05.2026r Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Kopańskiego 81. Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej dzielnicy Szczecina- gumieńce na osiedlu Kapitanów II.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł54,27 m² 24 875,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Cena 1 350 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 660 500 zł.! lokalizacja, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania pakiet dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł48,88 m² 21 051,55 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament W hanza tower 48,88 m + loggia 9,85 m | widok na centrum Na sprzedaż nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 48,88 m z.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny | first line | widok na morze | 50 M od plaży Stabilny cashflow + ochrona kapitału + wysoka płynność wyjścia To nie jest nieruchomość na próbę. To produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31,74 m² 10 081,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu w ścisłym Centrum Szczecina, ale położone w cichej oficynie. Idealna propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł127,50 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania, w zabudowie bliźniaczej, na nowopowstającym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul. Szuwarowej w Goleniowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy Państwu wyjątkowy apartament w Międzyzdrojach w kompleksie Golden Tulip mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku apartamentowego w unikalnej, kameralnej.