dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

339 000 zł44,70 m² 7 583,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Władysława IV w Koszalinie. To jedna z tych.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł38 m² 20 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

38m szczęścia + ogródek Z widokiem na morze! wychodzisz Z klatki I masz piach W zębach | dziwnów | gardenia Uwaga, uwaga jeśli szukasz mieszkania nad morzem i marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł70,30 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, w pełni rozkładowe, położone na pięknym osiedlu. Wokół tereny zielone, blisko komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł39,60 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

W naszej ofercie przestronna kawalerka o powierzchni 39,6 m , położona przy ul. Malczewskiego w Świnoujściu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego budynku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z tarasem, balkonem i windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie C5 Mieszkanie o powierzchni 73,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m . Znajduje się na 2. piętrze w pięciopiętrowym bloku wybudowanym w 2023 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 200 zł54,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament nad morzem gotowy do zamieszkania. Apartament znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji w odległości 1300 metrów od linii morza. Powierzchnia użytkowa to 54,12 mkw. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

436 900 zł26,40 m² 16 549,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży apartamentu nad morzem - Rewal Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny apartament o powierzchni 26,4 m , położony w malowniczej i spokojnej części Rewala, zaledwie 800.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł65,40 m² 9 785,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m na 2. piętrze 3-piętrowego budynku przy ul. Beżowej 9 w Szczecinie. Po niedawnym remoncie likwidacji dwóch ścian działowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament w topowej lokalizacji - w pierwszej linii zabudowy, w zabytkowej, odrestaurowanej willi. Pierwsze piętro. Lokal (w księdze zapisany jako lokal niemieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

DO sprzedaży W centrum wykończony I wyposażony W wysokim standardzie Apartament 1 pokojowy, o pow. 29,37 m2 z balkonem o statusie lokalu mieszkalnego. Odległość do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł42,68 m² 3 397,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Kolejowej w Bobolicach! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w domu czterorodzinnym. Mieszkanie z ogrodem, piwnicą oraz strychem do dyspozycji. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł51,24 m² 4 195,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, położone w spokojnej części Sianowa, niedaleko Koszalina. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, własny kawałek terenu i niską.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz odskoczni od zgiełku miasta, ale typowe nadmorskie kurorty odstraszają Cię tłumami i wszechobecnym hałasem? Marzysz o miejscu, gdzie rano obudzi Cię szum drzew, a po krótkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 260 zł25,83 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament w Rewalu 50m od zejścia na plażę. Pow. - 25,83m2 łazienka z wc - 3,28m2 Salon z aneksem - 22,52 Apartament położony w pierwszej linii od morza,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow. 50,53m2 w pełni wyposażone. . Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli cenisz sobie spokojne otoczenie, komfort, wysoki standard, nowe budownictwo - ta oferta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opis oferty Przedstawiamy Państwu niezwykle klimatycznie urządzone, duże trzypokojowe mieszkanie o pow. 86,92m2. Nieruchomość położona w samym centrum Świnoujścia. Butikowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 598 zł33,83 m² 8 855,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| dwupokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja Osiedle Kołobrzeskie zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46,75 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,75 m2 położone na III piętrze w niskim budynku wielorodzinnym w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Adaptacja poddasza do własnej aranżacji lokal odebrany, z założoną własną księgą wieczystą. Nieruchomość położona w ścisłym centrum, co czyni ją doskonałą inwestycją pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja Osiedle Kołobrzeskie zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56,49 m² 7 346,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Cena niższa o 20000 zł, bez prowizji dla kupujących Mieszkanie 2-pokojowe ul. Mazurska 22 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,49 m2, położone na 1 piętrze kamienicy (oficyna).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nieruchomość znajduje się w kompleksie Sun Towers, są to budynki o podwyższonym standardzie w bardzo dobrej lokalizacji w Świnoujściu. Obiekt charakteryzuje się pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł59,01 m² 2 863,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedmiotem oferty jest trzypokojowy lokal mieszkalny będący częścią składową dużego klimatycznego domu wraz z udzialem w budynkach gospodarczych i dużą działką. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 2-pokojowe w stylowej kamienicy w ścisłym centrum Świnoujścia w strefie wyłączonego ruchu samochodowego (deptak). Powierzchnia mieszkania wynosi 37.1 m2 (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2, usytuowane na osiedlu Zielone Tarasy z wyjątkową lokalizacją tuż przy parku nadmorskim, zaledwie 700 m od morza i ok.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,10 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - centrum Stargardu Na sprzedaż oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w centrum Stargardu Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł102,19 m² 16 625,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania w sercu miasta, w pięknej kamienicy przy ul. Henryka Pobożnego Takie mieszkanie nie zdarza się zbyt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe piękne 3-pokojowe mieszkanie 72,75 m Z ogródkiem I miejscami parkingowymi Oferujemy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 72,75 m z ogrodem, położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61,50 m² 10 081,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej. Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ul. Bankowej w centrum Polic. Lokal znajduje się na 2 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 100 zł45,88 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie z loggią na I piętrze Symbol - E1 I piętro nowego budynku z windą Mieszkanie o powierzchni 45,88 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł45,30 m² 11 037,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie spółdzielcze - własnościowe w bloku typu "leningrad" z 1978 roku. Oryginalnie dwupokojowe, ale teraz po przeróbce posiada dwie sypialnie, salon z wyjściem na balkon, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł34 m² 46 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przepiękny luksusowy apartament w Rewalu, położony tylko 30 m od plaży. Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł56,40 m² 5 496,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie z własnościowym ogrodem zlokalizowanym 5,5 km od miasta i gminy Golczewo. - 15,5 km od miasta Kamień Pomorski - 22 km od nadmorskiej miejscowości Dziwnówek.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł75 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Angel Estate Mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. 3 maja lokalizacja, która sprawdza się zarówno do wygodnego życia, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal.