dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 205 ogłoszeń

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Szczecin, płonia | przestrzeń, cisza i możliwości Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m, położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z wyjątkowym klimatem, położony w spokojnej i zielonej części Szczecina - Podjuchach. Opis To dom budowany z pasją, pełen możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł57 m² 29 807,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę w Pobierowie, zabudowaną dwoma domkami rekreacyjnymi, położoną w odległości 470 od plaży. Działka o powierzchni 1047 m2. Prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł79,38 m² 10 695,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Na sprzedaż dom z zabudowie bliźniaczej położony na zagospodarowanym zamkniętym osiedlu w Trzęsaczu. Standard domu deweloperski w cenie 849 000 zł + 23 % vat Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł136 m² 12 426,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Mrzeżynie dom w zabudowie bliźniaczej, skrajny segment, z działającym potencjałem najmu sezonowego. To oferta dla osób, które szukają czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 250m2, posadowiony na działce o pow. 200 m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120,70 m² 6 213,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Szukasz wygodnej nieruchomości dla siebie i rodziny? Chcesz mieszkać w ładnym miejscu, przyjaznym do życia, z dobrym dojazdem do miasta? Zależy Ci na spokoju, odpoczynku po dniu pracy? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł298,10 m² 5 669,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca inwestycja nad morzem nowy dom wczasowy Z 8 apartamentami | gąski | 1833 m działki | możliwość rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Dom na sprzedaż o powierzchni 115.00 m2, z 4 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 333 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł180 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom z 2019roku, położony w Wysokiej Kamieńskiej. Nieruchomość jednokondygnacyjna z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 180 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł91,15 m² 9 424,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police. Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 160 m2, wybudowany w 2019 roku, położony jest na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Karsku. Budynek pełni funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł70 m² 11 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 073 m²

Na sprzedaż oferuję gospodarstwo rolne położone w miejscowości Orzesze, 10 km od Nowogardu obejmujące: działkę nr 103 o powierzchni 2,73 ha (teren siedliskowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł101 m² 7 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 007 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu typu "bliźniak" o powierzchni 101m2 w miejscowości Grzybowo, powiat kołobrzeski. Działka jest uzbrojona w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

*************************************zaproponuj swoją cenę*********************************************** Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na skraju wsi Warszyn, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:995 m²

Wałcz - dom wolnostojący po generalnym remoncie Dom w sąsiedztwie jeziora Raduń. Dom o pow. całkowitej ok. 220 m 2 , użytkowej ok. 180 m 2. W całym domu rolety okienne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na wynajem dom wolnostojący o pow. 120 m2 przy ul. Kosynierów na osiedlu Morskim w Koszalinie. Dom przeznaczony dla pracowników - 16 miejsc miejsc noclegowych. Rozkład pomieszczeń: 3 pokoje; 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł110 m² 36,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący położony przy ul.Perlistej o powierzchni 110 m2 z 500m2 ogrodem oraz garażem! Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dużą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł134,79 m² 8 895,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim położony w Siadle Dolnym. Do lokalu będzie przynależeć działka.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Własny domek nad morzem? Sprawdź. Drewniany, parterowy domek na ogrodzonym terenie, zaledwie 700 metrów od plaży. Powierzchnia około 37 m2, 3 pokoje: 2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł97,70 m² 10 235,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza!inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł97,70 m² 10 235,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Rezerwacja! akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 98 m2 znajdujący się w Kamieniu Pomorskim. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł88 m² 4 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z potencjałem w sercu natury Dolsk, woj. zachodniopomorskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu parterowego z poddaszem do adaptacji, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł150 m² 5 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom z widokiem na jezioro! Nie czekaj, umów się na prezentację i odkryj wszystkie zalety tego wyjątkowego miejsca, wyjątkowa oferta domu położonego nad jeziorem, dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł171 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży ekskluzywnego domu w stylu "nowoczesnej stodoły", zlokalizowanego w Kościnie w gminie Dobra Szczecińska, 12 km od centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł74,50 m² 12 214,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferujemy do sprzedaży budynki w zabudowie bliźniaczej w odległości 600 metrów od plaży w Trzęsaczu. Kompleks obejmuje 15 budynków dwulokalowych. na działce o powierzchni 9 885.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 150 m² 1 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:45

 

Powierzchnia działki:4 371 m²

Polecamy Państwu nieruchomość o powierzchni prawie 1200 m2, na działce 4380 m2. Na nieruchomość składają się: cztery budynki w tym główny dom mieszkalny, budynek hotelowy z całym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł196 m² 4 540,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:331 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Dom jednorodzinny na Gumieńcach wybudowany w 1968r., od początku w rękach jednej rodziny. Wolnostojący dom 3 kondygnacyjny, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł180,15 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Biuro Nieruchomości Piotr Pawelski prezentuje do sprzedaży dom parterowy 180,15 m2 (133,74 m2 + garaż dwustanowiskowy 40,29 m2 , pom. techniczne 6,12 m2), położony w Stargardzie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł174,98 m² 7 423,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż duży lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym, dwulokalowym. Lokalizacja Dom posadowiony na dużej działce o powierzchni 523 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł158,33 m² 4 099,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szukasz domu, w którym możesz zamieszkać od razu, ciesząc się ciszą, zielenią i własnym ogrodem? Funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 106,02 m z ogrodem, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł135,90 m² 7 350,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż dom położony na obrzeżach Szczecina. W okolicy jezioro, lasy, blisko sklepy: biedronka, żabka. Dom parterowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł68,40 m² 7 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

Dom 68,4 m2 W zabudowie szeregowej W zieleniewie, koło kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z balkonem i prywatnym ogrodem, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł96 m² 8 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:526 m²

Zakup wolny od podatku pcc 2%! W naszej ofercie, nowowybudowany parterowy dom przygotowany do własnej aranżacji o powierzchni 96 m2 na prężnie rozwijających się przedmieściach Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł290 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:874 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny położony w Rewalu, 400m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

W naszej ofercie funkcjonalny i nieduży dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Widuchowa Stacja: - przedmiotem sprzedaży jest udział w domu o pow. ok. 110 m2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł112,14 m² 7 981,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja w Dobrej. Na sprzedaż bliźniaki w inwestycji domów jednorodzinnych dwulokalowych znajdujący się w Dobrej. Cicha i spokojna okolica w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Oferuję na sprzedaż ciepły dom wolnostojący z dużymi możliwościami położony 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Wybudowany w 1920 roku - do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł117 m² 12 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta w niedalekiej odległości od jeziora - idealna jako teren inwestycyjny. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową ofertę naszego biura - szczególnie polecamy klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł103 m² 8 242,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zamieszkaj kilka kroków od lasu nowy bliźniak W szczecinie (załom/pucice) Lokalizacja: załom(pucice, szczecin) Spokojna, zielona część miasta, bezpośrednio przy lesie, z szybkim dojazdem do.