dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 213 ogłoszeń

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni użytkowej 100,89 m , położony w Wałczu przy Alei Zdobywców Wału Pomorskiego, z bezpośrednim dostępem do Jeziora Raduń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł77,19 m² 12 942,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest dom w zabudowie szeregowej 4 pokojowy (77,19 m2) z ogródkiem (40 m2) oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

| klimatyczny dom w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i jeziora w Dargocicach, o charakterze wypoczynkowym, idealny dla szukających ciszy i wytchnienia od zgiełku miast, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Nieruchomość położona w centrum małej wsi, oddalonej od morza o 5 km (pobierowo), od lasu 120 m. Do budynku prowadzą schodki pod zadaszonym wejściem, wewnątrz z przestronnego holu są.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł250 m² 1 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom do remontu o powierzchni ok. 250 m2 w Czerninie pod Kołobrzegiem Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł120,44 m² 8 219,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 120,44 m2 usadowiony na dużej działce 2267 m2 w Radzanku - 4,5 km od Maszewa 15 km od Goleniowa. Parter domu to - kuchnia, salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł139 m² 9 345,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 564 m²

Szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko morza? A może jesteś inwestorem i chcesz ulokować kapitał w nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł124,10 m² 8 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 943 m²

Polecamy Państwu budujące się nowe osiedle budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej położone w Gryficach. Budowane według projektu erwin MDM firmy Horyzont. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,90 m² 7 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący parterowy o powierzchni całkowitej 137m2, powierzchni mieszkalnej użytkowej 114m2 na działce 1500m2 w miejscowości Grabowo gw. Stargard. Budynek z 2019r wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł97 m² 14 948,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 191 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. 97 m2 , z piwnicą położony na działce 3191 m2 w urokliwej dzielnicy Szczecina - Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce. Ta lokalizacja to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł79,38 m² 10 695,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom 400 m od morza | 4 pokoje | ogród | trzęsacz Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Trzęsaczu, zaledwie 400 metrów od pięknej, piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł134,79 m² 8 531,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim położony w Siadle Dolnym. Do lokalu będzie przynależeć działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,38 m² 7 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,38 m2. Idealna propozycja dla rodzin szukających komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł190 m² 3 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:909 m²

Zamieszkaj i Zarabiaj! Dwulokalowy dom z potencjałem w Łobzie, ul. Kraszewskiego! Marzysz o własnym domu z ogrodem, a jednocześnie chciałbyś czerpać z niego stały.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł97,28 m² 9 118,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż dom na Warszewie w zabudowie bliźniaczej. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Ten dom na Warszewie jest właśnie takim miejscem. Cisza, zieleń i ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł260 m² 19 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości agroturystycznej, usytuowanej w uroczej osadzie Drzeńsko w powiecie drawskim w województwie zachodniopomorskim otoczonej bujnym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł360 m² 5 555,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:484 m²

Willa w samym sercu Szczecina z ogromnym potencjałem. Idealna oferta dla przedsiębiorczych. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową wolnostojącą willę z lat 80-tych ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:273 m²

Dom w Ustroniu Morskim nad polskim morzem. Oferujemy do wynajęcia całorocznego nieruchomość posiadającą 10 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami. Trzy pokoje posiadają do dyspozycji taras.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł34,20 m² 26 023,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Rusinowo - miejscowość nadmorska położona pomiędzy jeziorami Kopań i Wicko w odległości 5km od Jarosławca. Szukasz interesującej inwestycji, przeczytaj, może jest dla ciebie, tylko 600m.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł119 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przepiękny dom nad Morzem Dom jednorodzinny na sprzedaż: przepiękna lokalizacja - ciche osiedle Liwia w Pogorzelicy, blisko jezior i plaży. Idealne miejsce odpoczynku, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł247 m² 3 603,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony na Rokosowie. Na parterze: garaż, pom. gospodarcze oraz z osobnym wejściem mieszkanie 2 pokojowe (36m2) - na stancję, biuro, może być tzw.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł272,28 m² 5 251,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 270 m , usytuowany na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 3000 m (składającej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł96 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Rezerwacja Kłodzino, gmina Przelewice, woj. zachodniopomorskie, nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym, budynkami gospodarczymi do sprzedania. Umowa przedwstępna Świetna inwestycja zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł211 m² 2 389,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny i słoneczny dom położony w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum miasta Golczewo oraz znajdujący się w budynku bardzo dobrze prosperujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 228 450 zł155,50 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Cena zawiera vat 23%, który można odliczyć kupując nieruchomość na firmę! Oferujemy Państwu na sprzedaż budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155.5 m2 każdy - położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł137,99 m² 6 377,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż dom w Kołobrzegu przy ul. Wenus w stanie surowym otwartym, 2,5 km czyli 4 min od centrum Kołobrzegu, 4,5 km - 7 minut od morza. Podstawowe informacje: - działka 388 m2 - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł8 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Działka na sprzedaż z domem i budynkami gospodarczymi o pow. 8200m2 Ługi Wałecki, gmina Wałcz możliwość zamiany na mieszkanie W pile! Na sprzedaż działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie szeregowej w cenie 1.099.000 zł BIURO SPRZEDAŻY DEVELOPERA - Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   Wskazana.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł248,60 m² 6 033,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Na sprzedaż atrakcyjnie położony parterowy dom wybudowany w 2008 roku na działce o powierzchni 1477 m2. Powierzchnia całkowita 248,60m2 (wraz z piwnicą). Budynek solidnie zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł97,70 m² 10 235,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Rezerwacja! akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł113 m² 8 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:791 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:324 m²

Na sprzedaż budynek inwestycyjny 7 kilometrów od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł243,70 m² 6 524,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Dąbiu idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej. Duży i wygodny dom stworzony dla rodziny z dziećmi pragnącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł162 m² 10 432,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z dużą działką - Kliniska Wielkie Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalnie zaprojektowany dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej ok. 160 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł60 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Oferta dotyczy sprzedaży 3/8 części - czyli udziału w nieruchomości, położonej na skraju cichej wsi otoczonej lasem z kilkoma jeziorami w zasięgu do 3 km. W budynku wydzielone trzy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł171,20 m² 5 549,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:877 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, położony przy lesie, co zapewnia spokój i bliskość natury. Nieruchomość ta oferuje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania, co sprawia, że może być.

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł506,78 m² 4 923,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:812 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości inwestycyjnej, zaledwie kilka kilometrów od granicy niemieckiej oraz pod Szczecinem. Ta imponująca posiadłość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł290 m² 7 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Międzyzdrojach o powierzchni 290 m , składający się z 4 kondygnacji w tym zaadaptowane poddasze. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2020 roku, położony na nowym osiedlu w Skalinie w gminie Stargard. Dom ma powierzchnię 130 m i znajduje się na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł140,10 m² 6 638,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z dużymi możliwościami aranżacyjnymi! Oferujemy dom w zabudowie szeregowej, który daje szerokie możliwości dostosowania przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł122 m² 8 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zapraszam di zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka 122mkw położonego w Kościnie, tuż przy Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 330mkw oraz jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij