dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 205 ogłoszeń

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 4500 m2 położoną w spokojnej miejscowości oddalonej o niecałe 10 km od Kamienia Pomorskiego. Oglądanie umawiaj telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ever nieruchomości przedstawia nowoczesny dom z funkcją usługową! Budynek usługowo-mieszkalny wybudowany w 2017 roku, na działce o powierzchni 1500m2. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:286 m²

Wyobraź sobie poranki, kiedy zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków i widok saren czy jeleni zaglądających do ogrodu. Ten dom to miejsce, w którym możesz naprawdę poczuć, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł155,55 m² 8 993,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w Morzyczynie Standard Premium blisko Jeziora Miedwie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł135 m² 7 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 243 m²

Na sprzedaż klimatyczny 4-pokojowy dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł243,80 m² 14 356,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 904 m²

Na sprzedaż Luksusowa posiadłość o niepowtarzalnym charakterze, położona na imponującej działce o powierzchni 5904 m2, stanowiąca kwintesencję elegancji, komfortu oraz prestiżowego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł190 m² 7 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej ok. 190 m , położony na działce o powierzchni 438 m , na prawobrzeżnaj części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Szukasz pięknego, nowoczesnego domu w spokojnej części osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie? Marzy Ci się poranna kawa w pięknym ogrodzie? Mamy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł65 m² 3 876,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:377 m²

Sprzedam domek o powierzchni 65m2 na działce rod ul. Szosa Polska. Całoroczny dostęp wody i prądu. Działka o powierzchni około 400 m2, dobrze zagospodarowana. Powierzchnia domu około 65.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż - atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Zdrojów (szczecin) Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 109 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł98 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Top oferta | nowoczesny dom W standardzie plus | kameralne osiedle pod szczecinem gmina dobra - pogranicze dobra/buk Wyłącznie w Blue Real Estate prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł470 m² 5 957,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:7 388 m²

Rezydencja W sercu natury - dwa domy, prywatny las I nieograniczone możliwości Lokalizacja: parsowo, k. Koszalina Powierzchnia działki: 7388 m2 Łączna powierzchnia mieszkalna: ok. 380 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł170 m² 2 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:574 m²

Polecam dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, położony na działce o powierzchni 574 m2, w miejscowości Witkowo, 5 km od Stargardu, 40 km od centrum Szczecina. Do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł378 m² 1 161,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż dwie kamienice w centrum Białogardu - ul. Piłsudskiego 36 i 37 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie kamienice położone w ścisłym centrum Białogardu,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł70 m² 1 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferuję na sprzedaż domek rekreacyjny w stanie surowym o powierzchni 70 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Stuchowo położone zaledwie 15 minut spokojnej jazdy do morza. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Twój komfortowy dom po zielonej stronie Szczecina Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej w cichej lokalizacji z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum Szczecina. Zabudowa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł180 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż gospodarstwo rolne położone 4 kilometrów jazdy od centrum Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł218,80 m² 2 833,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 773 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Karnieszewicach gm. Sianów. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i spokojnej miejscowości- idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł229 m² 8 292,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Prezentujemy przepiękny, komfortowy dom o powierzchni 229 m , zlokalizowany w miejscowości Chłopy gm. Mielno. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł27 m² 10 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Błotnica- oferta sprzedaży nietuzinkowego gruntu rekreacyjnego z całorocznym, mobilnym domkiem typu angielskiego o pow. 27 m2 Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż pięknie urządzony, otoczony estetycznie utrzymanym ogrodem dom o powierzchni 120 m2, zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Kamień Pomorski. Dominuje tu aura spokoju i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

3 265 000 zł305 m² 10 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w topowej lokalizacji na Osowie, blisko Szczecińskiej Gubałówki. Lokalizacja gwarantuje dla przyszłych mieszkańców idealne warunki do aktywnego wypoczynku, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Dom w Stanie Surowym Zamkniętym - stawno Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 120m 2, położony w malowniczej miejscowości Stawno. Dom w chwili obecnej znajduję się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł129,80 m² 9 630,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Na sprzedaż dom numer 14b, zewnętrzny z działką o pow. 501 m2 , w cenie 1.250.000 zł, w III etapie inwestycji osiedle Hetmańskie. Segment pierwszy został w całości sprzedany.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł226 m² 1 898,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Dom wolnostojący - mielęcin gm. Człopa Wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 185 m 2 działka o pow. 1175 m 2 Nieruchomości funkcjonuje jako dwa odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141,10 m² 7 080,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem na dużej działce pod lasem Kościno, ul. Kormorana. Opis nieruchomości Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141.1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł75 m² 9 053,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Krzypnica. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy, przestrzeni i bliskości natury. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł125 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przedstawiamy dom mieszkalny z garażem nad morzem położony spokojnej nadmorskiej miejscowości Trzęsacz 500 metrów od plaży. W bliskości od nieruchomości znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom bliźniaczy z przestronną działką - Grzybowo 700m od morza! Na sprzedaż połowa nieruchomości w zabudowie bliźniaczej, położona w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:32 609 m²

Niczonów - Rezydencja prywatna z własną stajnią w otoczeniu natury W dyskretnej lokalizacji, pośród zielonych terenów i rozległych krajobrazów, znajduje się wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 19 arów, zabudowana domem mieszkalnym oraz pomieszczeniami gospodarczymi, położona przy głównej ulicy w Postominie. Dom mieszkalny wymaga generalnego.