dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 203 ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Kup bez pcc oszczędzaj już na starcie! Dom z ogrodem, 4 pokojami i dwoma miejscami postojowymi w cenie! Mierzyn, ul. Długa Inwestycja gotowa do odbioru! Szczegóły oferty: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł350 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom z duszą w centrum Stargardu | 2 niezależne mieszkania | ogród z basenem | sauna | garaż Na sprzedaż wyjątkowy dom rodzinny położony w centrum Stargard,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł244,06 m² 4 302,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 801 m²

Dom typu "rezydencja" położony przy lesie na Os. Lotnisko w Stargardzie. Obiekt wolnostojący, położony na działce o pow. 2801 m.kw. Budynek wybudowany w 1997 r. Dom ocieplony, okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł178 m² 8 983,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w zielonym, urokliwym zakątku miejscowości Dobra o powierzchni użytkowej na parterze 135m2 plus opcja dodatkowa poddasza około 43m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł286,30 m² 8 732,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:720 m²

Przedstawiamy dom gościnny o powierzchni 286,30 m2 zlokalizowany 2,5 km od morza w miejscowości Pobierowo. Dojazd do nadmorskiej miejscowości jest szybki oraz łatwy, dzięki zmodernizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł136 m² 6 985,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowa inwestycja w miejscowości Dobra Dom w zabudowie bliźniaczej umiejscowiony pod lasem o powierzchni całkowitej łącznie z garażem ma 136 m2 Wybudowany z cegły Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł73 m² 4 780,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom położony w miejscowości Wielanowo, na działce o powierzchni 1088 m (nr działki 435,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Na sprzedaż Dom zlokalizowany w miejscowości Jagów w powiecie Choszczeńskim Nieruchomość składa się z trzech działek. Jedna działka jest zabudowana domem o powierzchni 459 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł180 m² 13 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks drewnianych całorocznych domków nad morzem w Ustroniu Morskim! głównie atuty nieruchomości: - cicha I spokojna okolica - blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:114 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na domek całoroczny o powierzchni całkowitej ok. 65m2. To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w pięknym otoczeniu przyrody. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł192 m² 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zapraszam Państwa do kupna 1/2 domu (własna księga wieczysta, odrębna własność), usytuowanego w gminie Węgorzyno w powiecie łobeskim. Gmina Węgorzyno jest idealnym miejscem dla chcących.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł102 m² 8 813,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowoczesny dom z 2024 roku, skrajny szereg, energooszczędne rozwiązania i bardzo wygodny układ. To propozycja dla osób, które chcą wejść do gotowej, przemyślanej przestrzeni, bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł550 m² 7 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:470 m²

Pensjonat wczasowo - mieszkalny położony w bezpośrednim sąsiedztwie parku nadmorskiego, ok. 350 m od morza, w zachodniej części miasta. Działka o pow.470 m2 własnościowa-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Domy nad morzem. Marzysz o własnym, nadmorskim azylu? A może myślisz o inwestycji, która pozwoli uzyskać zwrot na poziomie 10% rocznie? Oto miejsce, które spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł376 m² 9 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:622 m²

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwy pensjonat(dom Gościnny) położony w Pobierowie, województwo zachodniopomorskie, oddalony około 400m od piaszczystej plaży i 5 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł571,86 m² 4 284,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:739 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń. Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy pensjonat położony w kurorcie nadmorskim Mielno, zaledwie 50 metrów od jeziora Jamno i 300m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 913 000 zł250 m² 7 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Wyjątkowa nieruchomość nad morzem - inwestycja i komfort w jednym! Marzysz o własnym domu z możliwością wynajmu? A może szukasz elastycznej inwestycji w turystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł125 m² 6 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej parterowy z poddaszem użytkowym. Oferujemy Państwu wyjątkowy, parterowy dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł106,12 m² 8 377,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w Wołczkowie | 101,53 m | działka ok. 350 m | pompa ciepła Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł162,40 m² 9 230,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu wyjątkowy obiekt noclegowy w jednej z najspokojniejszej i urokliwej miejscowości nadmorskiej- łukęcinie. Jest to w pełni wyposażony dom gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Jest to II etap inwestycji deweloperskiej polegającej na budowie 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom Nr. 5 lewa strona budynku Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł461,62 m² 4 330,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:447 m²

Kołobrzeg dom mieszkalno - wypoczynkowy położony ok. 150 m od morza. 5 minut spacerkiem od plaży w zachodniej części miasta. Dom aktualnie jest podzielony na dwa samodzielne lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom na sprzedaż - wymarzony raj dla wędkarzy i miłośników natury! Na sprzedaż urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej o 49,5 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł282,70 m² 7 601,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Rezydencja w stylu wiktoriańskim z prywatnym ogrodem | Świnoujście Przytór Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny w stylu wiktoriańskim, położony w prestiżowej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł595,72 m² 1 661,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż: dom + Budynek Mieszkalno-Usługowy - ul. Brzozowa, koszalin Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem - idealna zarówno dla inwestora, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł580 m² 1 205,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:14 400 m²

"Kozi Młyn", ponad stuletnia nieruchomość położoną w Świerznicy, gmina Rąbino, powiat Świdwiński w województwie zachodniopomorskim tuż przy rzece Świerznica, stanowiąca dopływ rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł105 m² 3 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny lub mieszkalny w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro lubie. Dom został wybudowany na zgłoszenie - jako budynek gospodarczy do 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 482 m²

Na sprzedaż lub zamiana - wyjątkowa nieruchomość w sercu Drawska Pomorskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - działkę rolną zabudowaną domem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 633 m²

Dom W zabudowie szeregowej, przy ścianie lasu, po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia rezerwacja Cena nie podlega negocjacji. Na sprzedaż dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł144 m² 11 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z lat 30-tych w malowniczej dzielnicy Żelechowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, pieczołowicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:31 613 m²

Sielska posiadłość nad jeziorem w Brzeźnie pod Szczecinkiem Zapraszamy do miejsca, w którym czas płynie wolniej, a każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków i zapachem lasu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł67,19 m² 5 432,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:655 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom letniskowy w miejscowości Linowno, powiat drawski. Nieruchomość znajduje się przy terenie ośrodka wypoczynkowego, w lesie, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł160 m² 2 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecam państwu idealną nieruchomość na trasie turystycznej Stepnica- wolin!. To wyjątkowo energetyczne miejsce do życia, dobrze nasłonecznione i suche ,oddalone ledwie 2 km od Stepnicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł111,10 m² 8 091,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Nieruchomość jest idealną alternatywą dla drogich mieszkań w Kołobrzegu, gdzie w bliskiej odległości od centrum miasta zyskujemy dużą większą przestrzeń życiową, garaż, działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł113,88 m² 6 928,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować lokal w zabudowie bliźniaczej położony w cichej lokalizacji Wołczkowa! W skład nieruchomości o powierzchni 113,88 m2 wchodzą: parter: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł220 m² 10 886,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Idealna nieruchomość na agroturystykę, pensjonat! na sprzedaż dom Z bezpośrednim dojściem do jeziora myśliborskiego Dom jednorodzinny, położony 6 km od Myśliborza, w m. Kruszwin. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł136 m² 8 816,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136 m , położony w w Mierzynie. Do domu przynależy działka o powierzchni 350 m Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł157 m² 5 350,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

Energooszczędny wolnostojący dom parterowy w Stargardzie - Nowoczesny dom parterowy 97 m + duża działka 885 m Podmiejski Zakątek Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł262,16 m² 4 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) z zagospodarowanym ogrodem i dużym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość idealna dla rodziny lub pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom na sprzedaż, położony tuż przy lesie w odległości 150 m i rzeki Myśla. Nieruchomość znajduje się we wsi Reczyce, gmina Boleszkowice, w odległości.