dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 204 ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:819 m²

Nowoczesny Dom w Cichej i Spokojnej Okolicy z Pięknym Widokiem na Pola i Lasy Lokalizacja: binowo - malownicza miejscowość z jeziorem i plażą, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,82 m² 13 194,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:817 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Domek nad morzem w Mielenku: 330 metrów od zejścia na plażę Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom wolnostojący z dużym potencjałem Szczecin, gumieńce Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 143 m , usytuowany na działce 489 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł240 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Barlinku przy lesie i jeziorze Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu, położonego w malowniczej miejscowości w Barlinek, to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł170 m² 7 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:752 m²

Tylko w Angel Estate! Na sprzedaż wyjątkowy, bezczynszowy dom w bardzo dobrym standardzie, położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 813 m²

Dom wolnostojący położony w Kępie Świeszyńskiej gm. Świeszyno. Nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Jest to idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 200 m 2 , który usytuowany jest na urokliwej działce o powierzchni 8100 m 2 , w bardzo ładnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł300 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Goleniowie na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość składa się z 4 kondygnacji z podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł117,25 m² 7 240,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Nowoczesne apartamenty w samym sercu Mierzyna, cena od 699.000 do 769.000 zł. Urokliwe, kameralne osiedle w Mierzynie tworzyć będzie osiem nowoczesnych energooszczędnych domów dwurodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom o pow. ok. 50 m + garaż, łączący nowoczesne technologie z ekologicznym stylem życia. Idealny jako "second home" lub miejsce do pracy zdalnej.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł88 m² 10 897,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 88 m , położony w Gryfinie, w spokojnej części Górnego Tarasu. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł706 m² 1 763,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:706 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż duży dom trzykondygnacyjny, z potencjałem, zlokalizowany na obrzeżach miasta Gryfice. Nieruchomość podzielona jest na 3 osobne lokale mieszkalne, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 663 m²

Dom dwulokalowy z potencjałem w malowniczej okolicy - Suliszewo Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej miejscowości Suliszewo, na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł100 m² 2 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż skrajny szeregowiec 9 kilometrów od centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł105,35 m² 3 597,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:697 m²

Myślibórz! Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym otwartym w urokliwej, spokojnej okolicy usłanej łąkami. Dla miłośników natury, ceniących sobie życie z dala od zgiełku dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 840 000 zł157,85 m² 11 656,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego bliźniaka w standardzie deweloperskim o pow. 157,85m2, obszar całej nieruchomości 0,1130 ha. Dom do własnej aranżacji, ściany - gładź pomalowana na biało,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Perfekt poleca Państwu dom na wynajem znajdujący się na cichym i spokojnym miejscu. Dom został wybudowany metodą tradycyjną. Powierzchnia całkowita domu wynosi około 280m2.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł165 m² 5 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Przestronny dom wolnostojący z dużą działką i budynkami gospodarczymi Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m , położony na dużej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł144 m² 9 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 384 m²

To urocze miejsce to więcej niż dom to prawdziwa perełka, w której każdy detal został przemyślany, by zapewnić Ci komfort, relaks i bliskość z naturą. To miejsce to prawdziwa oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł142,54 m² 6 868,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż przestronny bliźniak 142,5 m | fotowoltaika | działka ok. 400 m | garaż | taras 25 m | Dobra Szukasz domu, który daje spokój, przestrzeń i nowoczesne rozwiązania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Jest to II etap inwestycji deweloperskiej polegającej na budowie 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom Nr. 3 lewa strona budynku Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł89,66 m² 9 703,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:94 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Mielna, w odległości ok. 800 m2 od morza, przy ul. Kościelnej. Do zamieszkania lub pod wynajem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł680 m² 3 955,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:1 797 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny i klimatyczny pensjonat w nadmorskiej miejscowości Chłopy,zbudowany z bala drewnianego,kryty dachówką ceramiczną.Miejscowość położona pomiędzy dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż dom bliźniak - w cichej i spokojniej części Gryfina. ( górny Taras - domki ). Dom położony na działce 360m2 - wyłożona polbrukiem i ogrodzona. Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł67 m² 5 298,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż domek w zabudowie szeregowej Rewal Przytulny domek o pow. 35 m (67 m po podłodze), położony w zabudowie szeregowej skrajny segment, z własną działką ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł219 m² 6 803,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 219 m2. położony w Bornem Sulinowie przy ul. Biwakowej. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających przestronnego, funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, w topowej lokalizacji miasta Nowogard. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   Dom dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł383 m² 6 788,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 606 m²

Wyjątkowy dom w Pniewie - Twoja prywatna oaza przy ścianie lasu Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży przestronnego, eleganckiego domu położonego w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł357 m² 16 106,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:318 m²

Na sprzedaż: nowoczesna willa na Pogodnie - przestrzeń, komfort i prestiż Ofertą sprzedaży jest nowoczesny i pięknie zaaranżowany dom, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł180 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mierzy, blizniak, 5 pokoi, 2 łazienki, ogródek, garaż, dom na wynajem. Dom położony w nowej części Mierzyna w otoczeniu innych nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Ten piękny nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł813,40 m² 7 991,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy obiekt mieszkalno-apartamentowy o pow. całkowitej 813,4 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. ok. 2600 m2 przy Zatoce.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł94 m² 8 404,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom | parterowy | działka 1000 m2 | Nowoczesny dom parterowy na działce 1000 m . Gotowy do wykończenia i zamieszkania! Szukasz idealnego balansu między naturą a bliskością miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferuję na sprzedaż lokal wolnostojący obecnie sklep spożywczy z możliwością przerobienia na dom - mieszkania. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Górki gmina Kamień Pomorski.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł170,41 m² 580,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Skrajny szeregowiec z działką o powierzchni 3800 m2 w niewielkiej, urokliwej wsi w gminie Dobrzany - Mosina. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 83.5 m2, zaś całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,54 m² 5 801,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż parterowy domek letniskowy, całoroczny, o powierzchni 51,54 m 2 , wraz z działką o powierzchni 1335 m 2 , na której której postawiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł237,36 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:502 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż budynek wolnostojący podzielony na 4 lokale mieszkalne na działce o powierzchni 502 m2 w miejscowości Chłopy. Skład Nieruchomości wchodzą, 4 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 400 zł84 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! II etap W sprzedaży Oferta obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej (liczba lokali - 4) charakteryzujące się.

Szczegóły ogłoszenia

813 000 zł147,50 m² 5 511,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skrajny o pow. użytkowej ok. 147,5 m2, położony w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

776 000 zł125 m² 6 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Mamy do zaoferowania solidny dom w zabudowie szeregowej usytuowany na działce około 250 m2 z ogródkiem oraz wolnostojącym garażem. Dom wybudowany w 2000 roku solidną metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Drawsko Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o estetycznym i funkcjonalnym układzie, położony w urokliwej miejscowości Drawsko, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł146,50 m² 11 535,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 121 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146,5 m , wybudowany w 2018 roku, położony w spokojnej okolicy w Radaczu, tylko 11 km od Szczecinka. Dom Dwukondygnacyjny,.