dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 205 ogłoszeń

1 990 000 zł186 m² 10 698,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:896 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom z 2020 roku w spokojnej okolicy | Dołuje, 186 m Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 186,37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł356 m² 9 550,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 791 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż: luksusowy dom wolnostojący w Siadle Górnym 11 km od centrum Szczecina. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł109 m² 7 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom dla rodziny Kobylanka | blisko Szczecina i Stargardu Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m , położony na działce 450 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł360,02 m² 6 941,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 294 m²

Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość wyjątkowy dom zlokalizowany w Kobylance, zaledwie 10 minut jazdy od Szczecina. Ten przestronny dom został wybudowany w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł259 m² 5 787,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom zrealizowany według projektu Atrakcyjny III, położony w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Gryfina, przy ul. Lema. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł135,12 m² 6 801,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom nad morzem, położony w urokliwej miejscowości Wrzosowo - zaledwie 3 km od Dziwnówka. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 11 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł170 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj na Osiedlu Leśnym w Krzynce tam, gdzie komfort spotyka naturę Marzysz o nowoczesnym, przestronnym mieszkaniu w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł230 m² 2 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 150m2, parterowy, z możliwością adaptacji poddasza. Dom usytuowany w centrum miasta Mielno Pyrzyckie. Lokalizacja sprawie, że do miasta Pyrzyce to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł158 m² 6 265,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej, położony na cichej ulicy w Mierzynie. Powierzchnia domu 158m2, powierzchnia działki 475m2. Dom wybudowany w 1995 r. w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł233,57 m² 1 969,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 761 m²

Cena: 460.000 zł Powierzchnia użytkowa: 132,65 m + garaż + strych Powierzchnia zabudowy budynku: 207,35 m Powierzchnia działki: 1.761,40 m LOKALIZACJA Sławęcin (gmina Choszczno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł173 m² 5 144,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom jednorodzinny, blisko rzeki, centrum i morza z wyjątkową prywatnością Na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 2012 roku, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł430 m² 5 346,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 430 m położonego w Szczecinie dzielnica Krzekowo-Bezrzecze idealny zarówno dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł108,86 m² 8 258,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Osiedle nowe gościno to 24 lokale przy ul. Kwiatowej. Spełnij swoje marzenie o funkcjonalnym lokalu z ogródkiem i przestrzenią, w której wspólnie z rodziną poczujesz radość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł162,70 m² 7 682,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:844 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 162,7 m2 bez podpiwniczenia położony w miejscowości Kamień Pomorski. Nieruchomość oddalona 6,5 km od nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł337,80 m² 5 917,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom wolnostojący w samym centrum Pogodna, nieumeblowany, po gruntownym remoncie w 2022 r. Zlokalizowany przy cichej drodze dojazdowej do posesji ok. 50 m od ul. Mickiewicza i Ryneczku.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł189,78 m² 7 350,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom w zabudowie szeregowej na prestiżowym osiedlu Bukowo w Szczecinie Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, środkowy dom szeregowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:804 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w prestiżowej i cenionej lokalizacji Bezrzecze, szczecin. Nieruchomość o powierzchni około 280 m powierzchni całkowitej,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł183,20 m² 4 361,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wow! Cena w dół o 50 000 zł! Przedstawiam niezwykle piękną i gustownie urządzoną nieruchomość. Dom- skrajny segment znajduję się w Bobolicach, na spokojnym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w zielonej i spokojnej części Szczecin w dzielnicy Zdroje, przy ul. Winogronowej. To idealna propozycja dla rodziny, jak i dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza i miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł520 m² 4 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

ul. Kwiatowa 6, sianożęty Zaledwie 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży Gotowy, w pełni funkcjonujący pensjonat z dwiema niezależnymi jednostkami letniskowymi i przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta na wyłączność oferta wynajmu komfortowego domu jednorodzinnego, położonego W miejscowości dobra ok. 15km od centrum szczecina. Nieruchomość znajduje się na zagorposarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem mieszkalno-biznesowym w Połczyn-Zdrój. Rynek wtórny. Oferuję Państwu dom o powierzchni użytkowej 173,1 m2, położony na działce o powierzchni 478.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł150 m² 5 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom typu bliźniak w stanie deweloperskim, położony w Kamieniu Pomorski. Budynek jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Wolnostojący dom w Żórawiach | 1440 m działki | garaż | pompa ciepła | las w otoczeniu Na sprzedaż wolnostojący dom położony w miejscowości Żórawie, gmina Gryfino.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:123 m²

Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Dom wolnostojący w miejscowości Mielno Pyrzyckie. Powierzchnia 78 m2. Powierzchnia działki 123 m2. Stan techniczny dobry. Wstawione okna pcv. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł145 m² 4 406,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka 8 kilometrów od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł100 m² 7 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Nowy dom wolnostojący Rogowo / Stargard! Oferta sprzedaży nowego domu wolnostojącego w Rogowie pod Stargardem. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie - wykończenie deweloperski +. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł57 m² 7 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł517 m² 7 735,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się 950m od plaży w Pobierowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł304,42 m² 5 745,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 098 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy dom rezydencjonalny w Płotach Powierzchnia domu: 304,42 m2 Powierzchnia działki: 3 098 m2 Liczba pokoi: 8 Rok budowy: 2015 Typ: dom wolnostojący, parterowy Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł109 m² 7 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej w urokliwej miejscowości Kobylanka, położonej nad jeziorem Miedwie do plaży około 10 minut. Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia od 1 maja skrajny dom z dużym ogrodem w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 m , wybudowany w 2022 roku. Na parterze znajdują się: * kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł84,70 m² 6 753,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 137 m²

Na sprzedaż dom w Przybiernowie - piękna posesja z budynkiem gospodarczym i ogrodem. Na sprzedaż część domu dwulokalowego położonego w miejscowości Przybiernów, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł203,56 m² 14 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu nieruchomość z potencjałem położoną ok. 500 m od plaży, w znanym i lubianym Sarbinowie. Na nieruchomość składa się - jeden domek.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł114 m² 4 640,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:994 m²

Dom Z potencjałem | duża działka | idealny także pod działalność - świdwin, ul. Gdańska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy komfort życia z realnym potencjałem.