dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

Rynek pierwotny

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł76,84 m² 10 150,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej cenionych nadmorskich lokalizacji Kołobrzegu - spokojnym, zielonym Podczelu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł36 m² 13 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł41,10 m² 4 598,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Twoje wymarzone mieszkanie na start! Komfortowe w pełni wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w Skotnikach. Gotowe do zamieszkania idealne dla pary. Cena 189 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 315 219 zł67 m² 19 630,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz Centrum miasta | Prestiżowa inwestycja | Prywatna marina Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni ok. 68 m , zlokalizowany w samym.

Szczegóły ogłoszenia

539 999 zł44,69 m² 12 083,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,69 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu z windą (z bezpośrednim zjazdem do garażu podziemnego). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,58 m² 5 901,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wygodne 3 pokojowe mieszkanie na III piętrze o powierzchni 45,58 m2 przy ul. Poprzecznej w Koszalinie. Mieszkanie o wygodnym układzie, w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 500 zł34 m² 8 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł26,92 m² 7 429,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu kawalerkę o powierzchni 26,92 m2 w Gryficach. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w bloku na osiedlu. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,13 m² 11 874,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.6 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym, w bryle budynku. Ten przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł93 m² 8 494,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m położone w klimatycznej kamienicy. W księdze wieczystej widnieją 3 pokoje, jednak jedno z pomieszczeń gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A13 Mieszkanie o powierzchni 72,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł32,60 m² 5 368,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,6 m , położone na drugim piętrze w zadbanym budynku, przy ulicy Chełmińskiej- w spokojnej i estetycznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł151,10 m² 7 604,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna Własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe z garażem, garderobą, dwoma łazienkami (166,8m2), tarasem ok. 16M2.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł81,01 m² 9 503,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 81 m 5 pokoi, świetna lokalizacja, idealne pod wynajem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 81 m , położonego w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 450 zł43,50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze 2-piętrowego budynku. Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł95,70 m² 8 349,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni blisko 100 mkw, w nowoczesnym i eleganckim kompleksie mieszkaniowy - Kameralny budynek - tylko 4 mieszkania w budynku. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż I piętro domu w Międzyzdrojach 300 metrów od plaży! Przedstawiam Państwu na sprzedaż I piętro domu w Międzyzdrojach, usytuowane zaledwie 300 metrów od pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł58,11 m² 22 698,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | częściowy widok na morze Przestronny lokal o powierzchni 58,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbana i gotowa do wprowadzenia bezczynszowa kawalerka o pow. 30m2 w Lubieszynie. Na ścianach gładzie. Wyposażona w część mebli. Parter w niskim bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,11 m² 21 903,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament studio Z tarasem | dune resort | mielno Apartament hotelowy o powierzchni 25,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz elegancko zaaranżowana łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum o niskim czynszu- rzemieślnicza! Przedstawiamy dostępne wyłącznie W naszej ofercie, 2-pokojowe mieszkanie z dwustronną wystawą okienną, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowy apartament na Starym Mieście w Szczecinie. Cena dotyczy całości mieszkania, wraz z kompletnym umeblowaniem, wyposażeniem kuchni, wysokiej jakości sprzętem rtv, systemem sterowania.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,50 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze wykończone mieszkanie zlokalizowane w budynku z 2020 roku. - lokal znajduje się na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 056 zł30,11 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na III piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A43 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 30,11 m2, do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza w nowym budownictwie, na zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,60 m² 6 511,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie ul. Przemysłowa, barlinek Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 53,60 m , położone na II piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł85,85 m² 10 821,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o pow. 85,85 m2, położone na parterze niskiego budynku z lat 90-tych. w Przecławiu. Budynek świeżo po odmalowaniu i odnowieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone pod klucz (M-15) składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 34,01m2; - pokój - 6,65m2; - łazienka - 4,67m2; - przedpokój; - balkon - 5,56 istnieje możliwość zakupu na raty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 175 zł43,82 m² 12 852,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł96 m² 4 468,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Pyrzyc! Jeśli szukasz przestrzeni, funkcjonalnego układu i komfortu gotowego do zamieszkania, ta oferta będzie idealna.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47,55 m² 12 302,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie widok na Park Żeromskiego | 47,55 m | ul. Matejki Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, perfekcyjne wykończenie i jedną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,30 m² 9 541,11 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m , usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. Skład nieruchomości: - sypialnia z wyjściem na zabudowany.