dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

465 000 zł25,09 m² 18 533,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż jednopokojowy apartament inwestycyjny położony w luksusowym hotelu Radisson Resort w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł98,24 m² 18 312 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym apartamentowcu położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł45,72 m² 15 004,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Marzysz o życiu w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem i nowoczesnym stylem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do Folwark botanica kameralnego, monitorowanego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,92 m² 9 369,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w Policach, na zielonym osiedlu Gryfitów. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Choszczno, ul. Bolesława Chrobrego, blisko jeziora, do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, o pow. użytkowej 68,20 m2 na parterze, ogródek, garaż, dwie piwnice-20,90m2, cena - 370.000 zł. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 983 zł53,69 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne osiedle smart city | ważne | prowizja 0%! W naszym biurze nie płacisz prowizji kupujesz W tej samej cenie co U dewelopera brak podatku pcc 2% | pamiętaj | Bezpłatna analiza.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł30,05 m² 19 963,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament położony w klimatycznej nadmorskiej miejscowości Dziwnówek w odległości 100metrów od morza. Lokal wykończony materiałami wysokiej klasy z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł53,60 m² 13 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż duże 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej w centrum-śródmieście. Kamienica secesyjna, pięknie odrestaurowana, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł150 m² 5 327 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przestronne mieszkanie w kamienicy 150 m | 4 pokoje | 2 balkony | Szczecin Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 150 m, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 43,90 m , zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Monte Cassino 7 w Świnoujście. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł70,65 m² 10 120,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w budynku 4 rodzinnym na które składa się 3 przestronne pokoje z ogrodem o powierzchni około 71m2 ( 35,6m2- kuchnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie w centrum Szczecina Opis nieruchomości: powierzchnia: 75 m2 Lokalizacja: trzecie piętro w centrum Szczecina Mieszkanie składa się z: salonu Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Kochanowskiego o metrażu 37,1m2 Oferuję Państwu mieszkanie na czwartym piętrze przy ulicy Wyspiańskiego. Dwa pokoje. Oddzielna sypialnia i salon częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Znajduje się na 1 piętrze niskiego 4-piętrowego bloku. Zajmuje powierzchnię 54 m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł74,30 m² 3 768,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, garażem, piwnicami i komórką lokatorską Połczyn-Zdrój, ul. Słoneczna Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 74,30 m Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł47,13 m² 30 108,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament przy plaży w Międzyzdrojach - Baltic Luxury Residence W ofercie sprzedaży wykończony 3 pokojowy apartament znajdujący się na parterze pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament położony przy ulicy Morskiej w Rewalu. Budynek w pierwszej linii brzegowej od strony ulicy Klifowej. Wyjście z kompleksu bezpośrednio przed zejściem na plażę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w bloku na drugiej kondygnacji znajdujące się w Białogardzie. Składa się z 3 pokoi przedpokoju, kuchni i łazienki o łącznej powierzchni 60,62 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47,56 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,56 m , w niskim bloku na ul. Janosika w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł45,52 m² 19 749,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament z widokiem na morze - Darłówko, inwestycja solaris Mam przyjemność zaprezentować apartament w prestiżowej inwestycji solaris w Darłówku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł59,65 m² 10 712,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,65 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z lat 80-tych. Nieruchomość stanowi pełną własność i jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł18 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna, jednopokojowa kawalerka o powierzchni 18 m , położona na parterze dwupiętrowego bloku w spokojnej miejscowości Przybrda, 20 km. od Szczecinka, 9 km. od Białego.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł60,43 m² 16 465,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego na parterze nowoczesnego budynku czterolokalowego, zlokalizowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych i cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kompaktowy Apartament Miętowy położony w nadmorskiej części spokojnego Darłówka Wschodniego, w odległości około 300 metrów od plaży oraz promenady. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w odrestaurowanej kamienicy, położonego w sercu Szczecina. Apartament zachwyca swoją funkcjonalnością i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł88,08 m² 4 302,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie w centrum Koszalina, w budynku przy ul. Kaszubskiej. Klucze w biurze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 88,08m2, położone na parterze w bloku 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,15 m² 8 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 położone na niskim parterze czterokondygnacyjnego budynku. ( wejście z 0, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 029 zł34,91 m² 19 680,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z wykończeniem "pod klucz" na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł39,55 m² 21 491,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam Państwu apartament położony w Mrzeżynie w nowo powstałym Resorcie pod nazwą Hevenia. Resort składa się z 3 apartamentowców w tym dwa już wybudowane i oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na III piętrze z windą. Symbol ue5 - A.4.3 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,73 m² 11 901,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 2 pokojowe (58,73m2) z tarasem (ok.10m2) znajdujące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowe, słoneczne i nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Międzyzdroje! Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na morze mieszkanie w pełni wyposażone i solidnie wykończone skład: salon + aneks kuchenny, balkon z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W naszej ofercie stylowy apartament o powierzchni 31,6 m wraz z miejscem postojowym, zlokalizowany w kompleksie Bel Mare w Międzyzdrojach. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

48,5 m w samym sercu Kołobrzeg Ul. Wąska 20 | Widok na miasto | Potencjał inwestycyjny To mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie: gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

926 829 zł43,57 m² 21 272,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 prowizji od kupującego 2-pokojowy Apartament z Dużym Słonecznym Balkonem Adres: ul. Kasprowicza 20C Lokalizacja: w prestiżowej dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, blisko morza Opis.