dowolna

Mieszkania na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

6 241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 241 ogłoszeń

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Własnościowe mieszkanie położone na Os. Zachód w Stargardzie na 1 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju - łącznie 53 m kw. .

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł29,92 m² 20 721,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

| super obniżka! Stara cena: 720 000 zł Nowa cena: 620 000 zł Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 29,92 mkw. salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój balkon wyposażenie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Szczecina, funkcjonalny układ, duży potencjał Oferuję do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 5. piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł65,40 m² 9 785,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m na 2. piętrze 3-piętrowego budynku przy ul. Beżowej 9 w Szczecinie. Po niedawnym remoncie likwidacji dwóch ścian działowych.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł37,70 m² 6 100,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Choszcznie ul. Drawieńska Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie dwupokojowe, położone w spokojnej części Choszczna przy ul. Drawieńskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,30 m² 18 250,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy Apartament w Sercu Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu 300 m od Plaży! Adres: ul. Kasprowicza 20b, kołobrzeg. Miejsce postojowe zewnętrzne dodatkowo płatne 100.000 zł Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł57,30 m² 3 821,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego budynku zlokalizowanego w Chlebowie(gmina Stara Dąbrowa). Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej okolicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,29 m² 10 059,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Okazja! - 2 pokoje, wysoki parter, centrum Kołobrzegu - ul. Dworcowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,29 m2, położone na parterze w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł120,42 m² 5 273,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 120,47 m , położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Stargardu. Lokal dotychczas pełnił funkcję salonu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,30 m² 10 745,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,3 m2 z tarasem, garażem i komórką lokatorską - Szczecinek, ul. Kaszubska | Apartamenty Moderno Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł43,90 m² 11 161,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokoje na Pogodnie - Widok na park, i piętro, nowa elewacja! Na sprzedaż wyjątkowo jasne i ustawne mieszkanie położone w sercu szczecińskiego Pogodna - przy ul. Ojca Beyzyma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa Oferta: luksusowy Apartament w Baltic Park Loft, świnoujście. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 44,8 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.34 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56,43 m² 9 551,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w Przecławiu. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym położonym na Osiedlu " Ogrody " w Kołobrzegu. Lokal na parterze - posiada własne - niezależne od klatki schodowej wejście oraz duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,81 m² 9 405,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe (możliwość wydzielenia trzeciego pokoju z niezależnym wejściem), dwustronne mieszkanie na Starówce przy ul. Emilii Gierczak. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,70 m, zlokalizowane w jednej z bardziej cenionych części Koszalina przy ul. Lelewela. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament marzeń przy ul. Zdrojowej w Świnoujściu. Wyobraź sobie poranek z kawą na słonecznym balkonie i spacer po najszerzej, naturalnej plaży w Polsce. 4,5-metrowa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 200 zł44,40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pałacowe Stajnie to bazująca na historycznym obiekcie przypałacowym, inwestycja obejmująca 24 apartamenty o powierzchni od 29 m2 do 66,5 m2, w Trzęsaczu, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna nad Bałtykiem! i podatku pcc 2 %. Przedstawiam niepowtarzalną szansę na zdobycie apartamentu w jednym z najpiękniejszych miejsc nad polskim morzem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okazja do końca maja! Cena mieszkania: 539 tys miejsce w hali z komórką: 35 tys Razem: 574 tys Na sprzedaż przytulny apartament w Kołobrzegu, położony na zamkniętej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,86 m² 7 353,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Jasna kawalerka o powierzchni 33,86 m 2 znajdująca się na osiedlu Lechitów W skład której wchodzi: - pokój z balkonem francuskim - kuchnia z oknem - duża łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25,57 m² 15 604,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie (apartament) nad morzem, balkon, winda, 600 m do plaży. Blisko 26 metrowe, jednopokojowe mieszkanie, duży, balkon od południowej strony, i piętro z windą, 15 minut spacerem nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne mieszkanie w kamienicy - Świnoujście, spokojna dzielnica Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni całkowitej 82 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł63,56 m² 8 952,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie (63,56 m ) Pomorzany, szczecin Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe (pierwotnie 4-pokojowe) położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana przy ul. Sportowej w Gryficach idealna jako pierwsze mieszkanie, pod wynajem lub dla osób szukających wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy Apartament z przepięknym widokiem na morze i na promenadę. Lokalizacja: świnoujście ul. Uzdrowiskowa. Apartament Avangard to nieruchomość stworzona dla ludzi otwartych kochających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 374 zł41,06 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z wejściem prosto z ulicy, zlokalizowane na parterze, zaledwie 400 m w linii prostej od plaży. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,12 m² 12 461,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem na kameralnym osiedlu słoneczne tarasy- idealne dla rodziny! Główne atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle W doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł90 m² 2 077,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Przestronne, dwupoziomowe Mieszkanie (90 m ) 6 km od Stargardu! Szukasz miejsca, które wykończysz dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? Masz dość ciasnych lokali w centrum miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł22 m² 10 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest kawalerka w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość znajduję się na parterze niskiego jednopiętrowego budynku. W zeszłym roku był wykonywany remont dachu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe, 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,30 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 62,3 m2 przy ul. Chopina - idealne pod własną aranżację! Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,30 m2, położone na 4. piętrze w niskim, cztero-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 900 zł44,13 m² 11 214,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż posiadam nowe 2 - pokojowe nowe mieszkanie o pow. 44.13 m2 , położone na 2 piętrze , w budynku II piętrowym z windą i podziemną halą garażową. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,50 m² 18 762,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł48,61 m² 17 465,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie w nowym i energooszczędnym budownictwie! Główne atuty nieruchomości: apartament W nowym budynku wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament, wraz z podziemnym miejscem garażowym, położony w centrum Rewala w odległości 200 m do plaży, bez sąsiedztwa głośnych lokali. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 313 zł31,25 m² 12 650,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| pierwsza linia zabudowy | gąski | goose bay goose bay to nowoczesny budynek położony bezpośrednio przy plaży. Cesja apartamentu 0.L15, położonego na parterze od strony wschodniej z dodatkowym.