dowolna

Mieszkania na wynajem zachodniopomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

679 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

679 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Szczecin,zachodniopomorskie

2 290 zł60 m² 38,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, os. Książąt Pomorskich, ks. Elżbiety, 3 pokoje, balkon, III piętro. Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone w niskim budynku 4 piętrowym na osiedlu Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Zawadzkiego Proszę o dokładne przeczytanie ogłoszenia! Mam do zaoferowania na wynajem mieszkanie 2 pokojowe, które znajduje się przy ulicy Tadeusza Zawadzkiego 52. Budynek jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakole

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46m2na 3 piętrze czteropiętrowego budynku na Osiedlu Arkońskim. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.Cena wynajmu 1800zł.Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żabia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne, jasne mieszkanie w cichej okolicy, z doskonałym dojazdem do centrum *składa się z salonu, osobnej kuchni z wydzielonym miejscem jadalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 znajdujące się na 5 piętrze apartamentowca z windą z 2019 roku na przy ul. Powstańców Śląskich. Na powierzchnie użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie na Pomorzanach. Znajduję się na 4/4 pięter w bloku w drugiej linii zabudowy, co wycisza hałas z ulicy. Powierzchnia 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł47 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w wysokim standardzie w samym Centrum Szczecina! Nieruchomość o pow. 46,7 m2, składająca się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym i balkonem, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł29 m² 67,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w świetnej lokalizacji. Dwupokojowe mieszkanie jest jasne (doświetlone przez system świetlików w suficie), przestronne. Składa się z małego hallu, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Langiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł33 m² 62,87 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W nowym budynku z 2021 roku kamienica nova III, umeblowane studio z aneksem kuchennym. Pokój o powierzchni 20 m2 z wyjściem na balkon od strony zachodniej, w pokoju kanapa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł60 m² 38,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł44 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i osobną kuchnią, znajdujące się na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Santockiej. Do mieszkania przynależy piwnica. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka plus wnęka na sypialnię o powierzchni 44 m2 położona na Starym Mieście w Szczecinie. Czynsz najmu 1800 zł plus opłata za media 900 zł miesięcznie, która zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Górnym Tarasie. Powierzchnia mieszkania wynosi 64 m2 na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już. Oferuję Państwa uwadze 3 pokojowe mieszkanie 65 m. znajdujące się w nowoczesnym osiedlu przy ul. Potulickiej 20. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 100 zł29 m² 72,39 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem? Interesuje Cię najem długoterminowy, bez wypowiadania na sezon! - zadzwoń! Umowa na minimum 1 rok, dostępne od 02.2024 Możliwość wynajęcia dodatkowo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czesława

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł82 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w zamkniętym osiedlu z lat 2000, w Śródmieście przy ul. Czesława Mieszkanie o powierzchni 82m2 usytuowane na parterze składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dolina Słońca

Bezrzecze,zachodniopomorskie

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko u Nas! Na wynajem mieszkanie na osiedlu Dolina Słońca- bezrzecze! Powierzchnia: 70m2 Cena: 3250zł/ms Dodatkowo: czynsz około 600zł + prąd Miejsce postojowe zewnętrzne: 250zł/ms Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajm 2 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach przy ul. Ruskiej. Bardzo zręczna lokalizacja, komunikacja miejska, blisko przystanki. Wszystkie niezbędne meble oraz sprzęt do dyspozycji Najemcy. Są 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świergotki

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, warszewo, żelechowa, ul. Świergotki, 2 pokoje, II piętro, 2023 rok budowy, komórka lokatorska, wynajem, nowe mieszkanie. Nowe nigdy nie zamieszkałe! Zostań pierwszym najemcą! Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z aneksem kuchennym w samym Centrum Szczecina. Nowy budynek z windą z 2005. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do wykończenia użyto materiały ekologiczne takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w świetne lokalizacji w Warzymicach, osiedle strzeżone, tęczowe ogrody. W oknach rolety antywłamaniowe. Mieszkanie 74m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz mieszkanie 2 pokojowe na Gontynce. Wynajem na okres 6 m-cy. Najem okazjonalny, bez zwierząt. Mieszkanie rozkładowe, umeblowane w meble widoczne na zdjęciach. Przed budynkiem wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Żołnierza Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł39 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu uroczego 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Starym Mieście. Idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie historyczny urok oraz wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł45 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem praktyczne 3-pokojowe mieszkanie (44,8m2) + balkon + miejsce postojowe, które znajduje się 2 min pieszo od Galaxy Balkon usytuowany na cichą stronę - z dala od zgiełku ulicy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grodzka

Stargard,zachodniopomorskie

1 200 zł25 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu jest kawalerka o powierzchni 24,76 m2 położone na drugim piętrze położone w bloku na Starym Mieście - ul. Grodzka W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wnęką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sadowa

Koszalin,zachodniopomorskie

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe bezczynszowe mieszkanie przy ul. Sadowej w Koszalinie. Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 26 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie nigdy niezamieszkałe! Nowy sprzęt agd i meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uczniowska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 150 zł30 m² 71,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem piękną kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku przy ul. Uczniowskiej. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,27m2 składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł36 m² 70,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,7 m2 z dobrze nasłonecznionym balkonem z widokiem na patio. Balkon z ekspozycją na południowo-wschodnią stronę świata. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 550 zł31 m² 49,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze ocieplonego budynku z nową windą na Osiedlu Kaliny, świerczewo, zachód, ul. 26 Kwietnia. Mieszkanie z dużym, dobrze nasłonecznionym salonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczecin Nowe Miasto, ul. Potulicka Kawalerka z oddzielną kuchnią 27 m2, i piętro Mieszkanie w pełni umeblowane. Rozkład mieszkania: *słoneczny pokój dzienny, balkon francuski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł48 m² 58,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy ofertę unikatowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Ostrowska Park - do wynajęcia. W dzielnicy Szczecin Północ, na Wzgórzach Warszewskich, zlokalizowano zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Środowa

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe położone na trzecim piętrze przy ul. Środowej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł58 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:18/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na 18 piętrze w "hanza Tower". Mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie podłogowe, oraz klimatyzacja. Okna wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świąteczne dostarczanie mieszkań trwa. Przy ulicy Adama Mickiewicza na Pogodnie znajduje się do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, co pozwala na łatwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze nowego budynku mieszczącym się przy ul. 11 Listopada w Stargardzie. Lokal o powierzchni użytkowej 43m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł46 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz spokoju ,ciszy lubisz spacery w otulinie drzew ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość blisko Parku Przygodna w niskim bloku usytuowane na wysokim parterze Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Bardzo ładny, nowocześnie zaaranżowany 2 pok. apartament z słonecznym balkonem - w świetnej lokalizacji - w prestiżowym budynku "kamienica nova 2" z 2022 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warzymice,zachodniopomorskie

2 100 zł48 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na nowym osiedlu na Warzymicach. Na powierzchnię 48,25 mkw. składa się: -salon o powierzchni 19 mkw wyposażony w narożnik z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł38 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność przedstawić nowe, przytulne, ciepłe 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji z windą przy ul. Bałtyckiej 22 o powierzchni 38m2 Bliskie sąsiedztwo plaży zachodniej, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gierczak

Szczecin,zachodniopomorskie

1 850 zł44 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem. Centrum Dąbia. 2 pokoje, 44m2, balkon. Umeblowane i Wyposażone. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe , 2 pokoje z balkonem w centrum dzielnicy Szczecin - Dąbie, w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Załom,zachodniopomorskie

1 700 zł39 m² 43,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość idealna dla pracowników ale nie tylko. Na powierzchnię 39,20 m 2 wchodzi: -pokój , -pokój, -przedpokój , -łazienka, -kuchnia z oknem. Do mieszkania przynależy ogródek ,garaż,.