dowolna

Mieszkania na wynajem zachodniopomorskie - Oferty wynajmu mieszkań

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koralowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

3 000 zł86 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowo umeblowane mieszkanie 4 pokojowe z balkonem. Możliwość wynajmu garażu w cenie. Mieszkanie położone na II piętrze niskiego budynku z cegły wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Агент з нерухомості розмовляє також українскою мовою. Wynajmę dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Rayskiego numer 3. Na 35m2 składają się 1 pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Junacka

Szczecin,zachodniopomorskie

4 400 zł210 m² 20,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na Osowie. Świetna lokalizacja na siedzibę firmy jak i do zamieszkania, przy samym lesie. Dom wybudowany w 1985 roku. Działka ogrodzona, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z osobną kuchnią przy ul. Wyspiańskiego (urząd miasta), usytuowana się na pierwszym piętrze dwupoziomowego budynku. Do mieszkania prowadzi oddzielona klatka schodowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe przy ul. Wyspiańskiego (urząd miasta), usytuowana się na drugim piętrze dwupoziomowego budynku. Do mieszkania prowadzi oddzielona klatka schodowa. Mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spokojna

Stargard,zachodniopomorskie

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do kontaktu! Wynajem tylko dla firmy. Nowe mieszkanie - dwa pokoje z balkonem. Powierzchnia 35.09 m2. Lokalizacja - Stargard, osiedle Platinum, ulica Spokojna. Budynek z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł71 m² 38,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71m z balkonem znajdujące się na 2 piętrze, na spokojnym, osiedlu w Mierzynie. Na powierzchnie użytkową składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

3 950 zł66 m² 60,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament o powierzchni 65,5 m2 + 11 m2 taras znajdujący się na 3 parterze apartamentowca z windą z 2016 roku na os. Park Ostrowska. Na powierzchnie użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

3 800 zł78 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy nowoczesny apartament w Centrum miasta, znajdujący się w odremontowanej kamienicy. Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym, wykusz na stronę parku, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł88 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament położony w w świetnej lokalizacji na kameralnym chronionym osiedlu, w bliskim sąsiedztwie Lasku Arkońskiego i Pogodna. Wnętrze zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świętego Ducha

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł37 m² 67,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37m2 zlokalizowane w Centrum, blisko pum i Stare Miasto w budynku apartamentowym z 2020r. wyposażonego w dwie windy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogumiły

Szczecin,zachodniopomorskie

4 200 zł93 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne jasne mieszkanie o powierzchni użytkowej 93m2 przy ul. Bogumiły. Mieszkanie się składa z trzech rozkładowych pokoi i dużej kuchni z jadalnią. Pokój 1- salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł36 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu bardzo przytulne i wysokim standardzie mieszkanie na wynajem na ul Kadłubka w Szczecinie. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze niskiego bloku, w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratajczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 950 zł46 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem bardzo ładnego, dwupokojowego mieszkania, kompletnie umeblowanego i wyposażonego położonego na Pogodnie na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie jest rozkładowe. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł54 m² 51,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Szczecin | Centrum | Stare Miasto | przy Podzamczu W bezpośredniej odległości: | Zamek Książąt Pomorskich - 100m | Rynek Sienny i liczne restauracje - 150m | Plac Orła Białego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze przy al. Boh Warszawy na 2 piętrze. Powierzchnia ok. 60m2 składa się z salonu z balkonem, dużej sypialni, łazienki z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł54 m² 51,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, okolice Urzędu Miasta. Do parku Kasprowicza można dojść w 5 min. Lokal znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł50 m² 50,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajmu umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pok. z balkonem w Centrum miasta. Budynek tuż obok Galaxy i Oxygen. Wszystkie udogodnienia w zasięgu ręki : komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Glazurowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, dwupoziomowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 80m2(użytkowa 71m2), zlokalizowane na ulicy Glazurowej w Dąbiu. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 25 m 2 zlokalizowana w Centrum Szczecina przy ul. Krzywoustego. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze pięciopiętrowego bloku. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze oferta wynajmu dwu-pokojweogo mieszkania W ścisłym centrum szczecina, w pobliżu C.H.GALAXY, RADISSON PRZY UL. Wyzwolenia W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w Śródmieściu w niedalekiej odległości od Bramy Portowej. Mieszkanie położne na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Stargard,zachodniopomorskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na I/II piętrze niskiego, nowego budynku w Starówce. Lokal składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz przedpokoju. Pow. użytkowa około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stargard,zachodniopomorskie

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Komfortowe i eleganckie mieszkanie niebawem wolne! Od stycznia 2024 wolne mieszkanie na wynajem 李李 os. Parkowe Stargard nowe budownictwo 1 piętro 44m2 powierzchni nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od 1 stycznia 2024 roku elegancki apartament z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie 3800 zł plus 650 zł zryczałtowanych kosztów obejmujących koszt zarządu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Źródlana

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe. Słoneczna ekspozycja względem stron świata. Lokalizacja dobrze skomunikowana z Centrum miasta. Gumieńce, ul. Źródlana. 2 piętrowy blok. Parking przed budynkiem. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 199 zł51 m² 43,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem elegancki 2 pokojowy apartament (51 m2) w reprezentacyjnej kamienicy z 2000 roku, w niepowtarzalnej lokalizacji na Starym Mieście. Świetnie skomunikowany, centralny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł34 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa nigdy nie zamieszkana kawalerka 34,2 m2 na nowym osiedlu na Nowym Mieście w Szczecinie w budynku wybudowanym w 2023 roku. IV piętro w budynku z windą. Otwarta przestrzeń +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze 5-cio piętrowego bloku. Budynek wyposażony jest w windę. Na powierzchni 54m2 znajduje się ok 25m2 salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł46 m² 46,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty najmu jest ładne i przytulne mieszkanie o powierzchni 45,33 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w trzypiętrowej odrestaurowanej kamienicy w budynku przy ulicy Reja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł46 m² 54,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz spokoju ,ciszy lubisz spacery w otulinie drzew ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość blisko Parku Przygodna w niskim bloku usytuowane na wysokim parterze Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł88 m² 36,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 88m2 zlokalizowane w niskim budynku z 1999 roku na zamkniętym osiedlu Pogodna. Uwaga: mieszkanie w trakcie odświeżania. Rezerwacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 26 Kwietnia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 zł31 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze ocieplonego budynku z nową windą na Osiedlu Kaliny, świerczewo, zachód, ul. 26 Kwietnia. Mieszkanie z dużym, dobrze nasłonecznionym salonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą z lat 70. Mieszkanie jest od południowej strony, co daje piękne doświetlenie, a także wyjątkowe ciepło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł150 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Lokal 150m2 Lokalizacja Turzyn Szczecin 4 duże pokoje Cztery łazienki Pełne wysposażenie kuchni Jeśli liczyć wynajem na rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne lokalizacyjnie mieszkanie w kameralnym bloku przy Jasnych Błoniach. Jeżeli szukasz 2 pokojowego mieszkania w samym sercu Szczecina to ogłoszenie jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarowita

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania dwupokojowego przy Wałach Chrobrego. Mieszkanie znajduje się przy ul. Jarowita, na 1 piętrze odremontowanej kamienicy. Na powierzchnię ok. 40 m2 skaladają się dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka z balkonem w nowym budynku z windą na 5 piętrze przy ul. Dunikowskiego. Na powierzchnię 33m2 składa się słoneczny salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poronińska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na Gumieńcach. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym z 2012r, zlokalizowanym na małym kameralnym osiedlu, w trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, urządzone w b.wysokim standardzie mieszkanie w nowej Kamienicy pod Zamkiem. Mieszkanie 56 m2, sypialnia ,salon (kanapa rozkładana), kuchnią w aneksie, łazienka. Kuchnia.