dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

121,95 zł/m²16 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem pawilon w Pasażu Handlowym na Rynku Słoneczne. Pawilon znajduje się w pasażu dolnym. Powierzchnia 16,40 m2. W pasażu jest ok 50 innych obiektów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł55 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy lokal mieszkalny trzypokojowy w pełni umeblowany - po generalnym remoncie gotowy do zamieszkania. - osiedle ogrody ul. Chodkiewicza w Kołobrzegu. 1000 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu bardzo ładną, słoneczną kawalerkę na wynajem. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w budynku wielorodzinnym położonym przy ulicy Komuny Paryskiej w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł35 m² 54,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem przestronną kawalerkę o powierzchni 34,80 m2 w apartamentowcu blisko centrum Szczecina. Budynek z 2001 roku, teren zamknięty, zadbany, klatki schodowe przestronne, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł34 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę w pełni umeblowane i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 33,59 m2 z Balkonem z którego mamy widok na Panoramę Szczecina, znajdującego się na 13 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w cichej okolicy. Wspaniała propozycja dla singla bądź pary. Mieszkanie znajduje się na II piętrze. Mimo, że mieszkanie składa się z jednego pokoju to z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warcisława IV

Szczecinek,zachodniopomorskie

14 400 zł208 m² 69,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronny, dwupoziomowy lokal, idealny dla firm poszukujących kwater pracowniczych. Składa się on z sześciu komfortowych, dwuosobowych pokoi, zaprojektowanych z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Gryfice,zachodniopomorskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

oferta dotyczy wynajmu lokalu mieszkalnego na 1 piętrze w kamienicy przy ulicy Niepodległości w Gryficach. W budynku znajduje się łącznie 6 mieszkań. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

41,18 zł/m²85 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 85m2 składający się z 4 pokoi/5 pomieszczeń (piąte pomieszczenie to np. recepcja lub do wydzielenia jako pokój, wówczas bez okna, jedna ze ścian to prześwit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł82 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz i jednocześnie szukasz mieszkania w centrum Szczecina - ta oferta jest dla Ciebie! :) Apartament znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł37 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, naprzeciwko galerii Kaskada. Mieszkanie po odświeżeniu. Dwa pokoje, osobna kuchnia, jest balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Koszalin,zachodniopomorskie

1 350 zł47 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 46,63 m2 położone przy ul. Kolejowej w Koszalinie. Umowa najmu okazjonalnego! Lokal mieszkalny usytuowany na parterze, w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milczańska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł41 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone przy ul. Milczańskiej, na os. Pomorzany. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, stoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujace sie w spokojnej i cichej czesci dzielnicy Gumience. Nieruchomosé miesci sie na 1-pietrze 3-pietrowego budynku z 2021 roku. Powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 000 zł500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na wynajem Hala Magazynowa o powierzchni około 500 m ., znajdująca się w Drawsku Pomorskim, przy ulicy Brzozowej. Miesięczny czynsz wynosi 8000 zł + vat 23% kaucja 28 000 zł Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łużycka

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe w pełni wyposażone usytuowane na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Do mieszkania przynależy piwnica. Posesja ogrodzona z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gdańska

Szczecin,zachodniopomorskie

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Oferta dla firmy szukającej miejsca na siedzibę które zaoferuje sporą przestrzeń z możliwością zagospodarowania według potrzeb (zgoda właściciela na przeróbki). Oferta na wyłączność Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

35,48 zł/m²42 m² 1 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty Jest lokal na wynajem o powierzchni ok.42m2 leżący przy ulicy Jagielońskiej. Lokal znajduję się na poziomie -1. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Mieszka I

Białogard,zachodniopomorskie

999 zł29 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Mieszkanie dostepne Zapraszam Zapraszam Takze osoby z Ukrainy i innych krajow Mieszkanie umeblowane kompletnie tv z kablowka 50 kanałów w cenie Ogloszenie widoczne czyli aktualne prosze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł121 m² 41,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament nietuzinkowy na osiedlu domków czterorodzinnych w otoczeniu zieleni aczkolwiek blisko centrum miasta idealny dla żołnierzy Korpusu nato. Lokal o powierzchni około 121m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łukasiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, dotąd niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m.kw. położone na II piętrze nowego bloku w ok. centrum do wynajęcia, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brodzińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczecin, pogodno, bliźniak, 6 pokoi, działka, ogród, taras. Do wynajęcia bliźniak na spokojnym i kameralnym osiedlu. Dom o powierzchni ok. 150 m2, umeblowany, działka ok. 330m2. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mościckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem kawalerkę z balkonem na Osiedlu Harmonia! Mieszkanie mieści się na III piętrze w niskim budynku z windą z 2022 roku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiełły

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przytulnego i komfortowego mieszkania o powierzchni około 50 m2, znajdującego się na niskim parterze domu w zabudowie szeregowej. Lokal jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stargard,zachodniopomorskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 47 m2 położone na V piętrze bloku z windą na Starym Mieście. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł26 m² 68,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu jasne i bardzo słoneczne mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią i balkonem, w znakomitej lokalizacji na granicy Centrum i Podzamcza, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorzowska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł57 m² 61,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

-rezerwacja- oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn. Skontaktuj się telefonicznie, aby umówić dogodny termin. Nowe mieszkanie 3 pokojowe z dobrze nasłonecznionym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Lotnicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości abak poleca do najmu kawalerkę 25m2 na przedmieściach Kołobrzegu w Sianożętach, przy ulicy Lotniczej. Mieszkanie znajduje się na parterze nowego apartamentowca na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Hołdu Pruskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

65 zł/m²324 m² 21 060 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Centrum Biurowe Maris Plac Hołdu Pruskiego 9 Szczecin cb Maris to wysokiej klasy budynek biurowy klasy A położony w biznesowym centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia lokal usytuowany przy jednej z głównych ulic, na 1-piętrze 4-piętrowej kamienicy. Z uwagi na jego lokalizację, blisko sądów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

36 000 zł1 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia hala magazynowa w Świnoujściu. Opis: - powierzchnia 1800m2 - wymiary 24x75m - hala łukowa - wysokość w szczycie 9m - brama 4x4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł65 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu na na wynajem śliczne mieszkanie w centrum, w pobliżu Paku Andersa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 1992r. Pod budynkiem miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m2, w centrum Szczecina! Mieszkanie położone na I piętrze. Na powierzchnię składają się: - 4 pokoje w tym jeden przechodni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Stargard,zachodniopomorskie

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis oferty Dostępne od zaraz. - i piętro; - 53 metry; - 2 pokoje (duże i ustawne); - kuchnia (oddzielna, duża i z oknem); - duża łazienka; - duży balkon; - piwnica; - parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł49 m² 45,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie znajdujące się na parterze niskiego przedwojennego budynku na Pogodnie! Na powierzchnię mieszkania składa się: - kuchnia umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł139 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, gumieńce, apartament, garaż, taras, 4 pokoje, wysoki standard, osiedle zamknięte. Oferuję na wynajem słoneczny dwupoziomowy apartament z tarasem i garażem w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Orła Białego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł51 m² 51,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem śliczne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Starym Mieście w centrum Szczecina. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, znajdująca się w apartamentowcu z 2020r. kawalerka na Pomorzanach o powierzchni użytkowej 29m2 składająca się z korytarza; łazienki oraz pokoju dziennego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jesionowa

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł240 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajęcia dom z lat 90 po kapitalnym remoncie. W skład domu wchodzą kuchnia z jadalnią, salon, 2 łazienki, 4 sypialnie, 3 garderoby oraz piwnica z 1 miejscem parkingowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zwycięzców

Stargard,zachodniopomorskie

1 600 zł27 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertą wynajmu jest kawalerka położone na I piętrze nowego budynku mieszczącym się na ul. Zwycięzców w Stargardzie. Lokal o powierzchni użytkowej 27 m2. W skład mieszkania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij