dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 839 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 32 m , zlokalizowany w Szczecinie Zdroje, ul. Batalionów Chłopskich. Wejście z ulicy, parter. Parking na kilkanaście aut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 56 m2 położony w ścisłym centrum Stargardu do wynajęcia. Nieruchomość dwupoziomowa, wejście bezpośrednio z ulicy wyszyńskiego/skarbowej. Dodatkowo drugie.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł450 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek z windą, trzykondygnacyjny o powierzchni 450 m2 przeznaczony jest w całości na wynajem przygotowany m.in. na gabinety. Atrakcyjna, nowoczesna architektura. Teren posesji ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowana i wyposażona kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Dunikowskiego. Atutem mieszkania jest oddalenie od głównej ulicy, piękny widok na panoramę miasta. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane w samym centrum Szczecina przy ul. 5 lipca. Lokal znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł5 600 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Produkcyjna hala z możliwością powieszenia suwnicy 5 tonowej na istniejącym w hali torze suwnicowym. Obiekt do wynajmu w odległości 30 km od Szczecina. Dostępność od zaraz. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł20 654 m² 0,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Do wydzierżawienia dwie działki o łącznej pow. 2,0654 ha, położonej w malowniczej okolicy w miejscowości Nieżyn. Na jednej działce znajduje się zarybiony staw.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł196 m² 13,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Jeśli trafili Państwo na to ogłoszenie to oznacza, że szukają Państwo swojego nowego miejsca domu/mieszkania/biura/miejsca do prowadzenia Biznesu. Poniższa nieruchomość ma ogrom możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Miejsca paletowe w magazynie, koszalin, strefa Ekonomiczna. Oferta wynajmu miejsc paletowych w nowoczesnym magazynie wysokiego składowania. Oferta dotyczy 100 palet przez miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe 100 m2, w budynku jednorodzinnym na Gumieńcach.ok. ul. Kruszwickiej. Mieszkanie w przyziemiu, pokoje rozkładowe, jeden przejściowy, pow. pokoi - 16 m2, 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem do wynajęcia znajdującego się przy ul. Duńskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł216 m² 31,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budzistowo gm. Kołobrzeg do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 216 m2 Wymiary hali 12 m x 18 m Wysokość hali wewnątrz ok 4 - 4,5 m Brama wjazdowa wysokość ponad 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczecin, centrum miasta, duży ruch pieszych, lokal na wynajem, witryna, parter! Klucze w biurze! Ofertą wynajmu jest wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni ok. 51 m?, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Darłowska 18, dąbki Powierzchnia użytkowa: 543,00 m Grunt: dz. ewid. nr 32 o pow. 1 949 m Cena: 35zł/m2 Poczta Polska S.A. w ramach projektu specjalnego prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

30,96 zł/m²533 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność unikatowa lokalizacja oferta wynajmu obiektu handlowo-biurowo-magzynowego, położonego W szczecinie - dzielnica berzecze-krzekwo ul. Modra - W pierwszej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow. ok. 60m2, położony na parterze w galerii handlowo-usługowej z parkingiem. Bezpośrednio przy głównej drodze, w pobliżu Biedronki i Netto. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą wynajmu jest bardzo atrakcyjna powierzchnia magazynowa w nowym budynku magazynowym w Stargardzie w rejonie ul. Usługowej. Powierzchnia będąca przedmiotem wynajmu wynosi około 500.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 28,36 m (powierzchnia całkowita ok. 33 m ). Osiedle Dolne spokojna okolica, jednocześnie tylko 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

46,88 zł/m²96 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł10 000 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy na wynajem obiekt magazynowo - biurowy (może być produkcyjna) na działce o powierzchni 10.000 m2 w doskonałej lokalizacji na obrzeżach miasta. Obiekt składa się z : 1. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

64,47 zł/m²76 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal bardzo widny i przestronny, - przestrzeń podzielona dużymi taflami szkła - drzwi szklane przesuwne, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

11 zł/m²200 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy/magazynowy o pow. 200 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka przemysłowa do dzierżawy w dzielnicy przemysłowej w Kołobrzegu przy ul. Jasnej /sienkiewicza z dogodnym dojazdem. Lokalizacja: działka położona w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł74,12 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne i rozkładowe mieszkanie położone w cichym centrum Nieruchomość zlokalizowana przy ul. 5 lipca, na pierwszym piętrze kamienicy z zadbaną elewacją, ciche centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 13,70 m2 usytuowany na I piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie przestronna kawalerka z ogródkiem na Stary Mieście. Nieruchomość mieści się na parterze 7-kondygnacyjnego budynku z 2020 roku. Powierzchnia to 39m2, w tym: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

43,07 zł/m²46 m² 1 981 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Oferowana powierzchnia netto ok. 46 m2 stanowi pomieszczenie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 81,5 m . Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy alei Wojska Polskiego 115 w Szczecinie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia do wynajęcia w sercu Szczecina. Blisko terenów zielonych. Powierzchnia z przeznaczeniem biurowym, usługowo-handlowym, medycznym, oświatowym znajduje się w sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy państwu na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 73 m2 położone na spokojnym osiedlu Dolina Słońca w Bezrzeczu. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament z miejscem postojowym pod budynkiem( zjazd windą). Mieszkanie położone w sąsiedztwie szpitala przy ul. Arkońskiej , więc jest doskonałe dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: aleja Niepodległości 41/42, szczecin Powierzchnia użytkowa: 320 m2 Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. nr 52/2 obręb 1036 Cena: od 40,00 zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy/biurowy o pow. 41,68 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w Kliniskach.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł164 m² 42,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Elegancki Dom z Potencjałem Usługowym - Idealny dla Rodziny lub na Home Office Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na wynajem - przestronny, stylowo wykończony dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł100 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala warsztatowa o pow. 100 m2, w Koszalinie na terenie bazy magazynowo-warsztatowej. Na nieruchomość składa się: -hala warsztatowa, -pomieszczenia biurowe, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²225 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 225 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, mogący służyć jako stricte powierzchnia magazynowa, produkcyjna lub - po wydzieleniu wewnątrz pomieszczeń gabinetowych -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, przedstawiamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Kościuszki. Najem długoterminowy min. na rok - bez wypowiadania umowy na sezon letni zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 5 piętrze apartamentowca, znajdującego się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 40m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w centrum | światłowód gratis | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz wszystko gotowe - idealne mieszkanie dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

71,05 zł/m²114 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 114 m2 na wynajem, i piętro, duże witryny. Trzy pomieszczenia biurowe, część socjalna, 2 wc. Czynsz najmu 8100 zł. +23% Vat., prąd i woda rozliczana wg.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij