dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Nasienna

Stargard,zachodniopomorskie

29 900 zł1 320 m² 22,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 709 m²

Nieruchomość Hala produkcyjno-magazynowa 1320 m2 działka 6709m2 Stargard położona w Stargardzie ul. Nasienna 8 lokalizacja: położona jest w mieście Stargard (w Stargardzkim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

47,06 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 42,42 m2 położony w centrum miasta przy ul. Piłsudskiego w Koszalinie. W lokalu przez wiele lat prowadzona była renomowana kancelaria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodakowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, gotowy do wprowadzenia się, 3. pokojowy apartament, mieszczący się na parterze niskiego budynku mieszkalnego z 2000 roku, usytuowany na zamkniętych osiedlu, w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widzewska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rzeźnicza

Stargard,zachodniopomorskie

7 440 zł240 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 477 m²

Nowa Hala do wynajęcia o konstrukcji stalowej, pokryta płytą warstwową pir 100 mm o powierzchni użytkowej 240 m2 z przeznaczeniem na magazyn, produkcję, usługi. Opłata za pierwsze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bałuki

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 10:00 19:00. English below. Do wynajęcia przestronna kawalerka ul. Bałuki, przy Deptaku Bogusława. Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie W centrum kołobrzegu! Oferujemy na wynajem komfortowe, przytulne oraz przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, przy ul. Kamiennej, dobrze skomunikowane, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

32 zł/m²12 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej przy ul. Bolesława Śmiałego 37 w Szczecinie. Opis: miejsce postojowe nr 14, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł31 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem 1 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 31 m2, usytuowane na 4 piętrze zamkniętego osiedla przy ul. Potulickiej, w 6-piętrowym budynku z 2020 roku, obok pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Jasna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 900 zł100 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na wynajem W kołobrzegu! Przedmiotem najmu jest hala usługowo-magazynowa o powierzchni ok 100 m2 w Kołobrzegu, w przemysłowo-usługowo-handlowej dzielnicy miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wylotowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

91,85 zł/m²109 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal 108 m z ogródkiem West Park zachodnia część miasta Cena: 10 000 zł netto + 23% vat Szukasz przestrzeni, która nie ogranicza, ale daje możliwości? Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Światowida

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

82,86 zł/m²350 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę kultową Restaurację rio w Międzyzdrojach 350m , Gotowy Biznes przy deptaku! treść ogłoszenia: okazja inwestycyjna: wynajmę kultową restaurację rio W międzyzdrojach Przejmij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 990 zł37 m² 54,46 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fiesta zn oferuje do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rynkowej 43 (niebuszewo) w sąsiedztwie Fabryki Wody. Doskonale skomunikowane z centrum (zaledwie 2 km od Galaxy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł42 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedaleko Zamku Książąt Pomorskich, teatru Współczesnego, filharmonii i Książnicy Pomorskiej i Bramy Portowej, kaskady, a z drugiej strony do wynajęcia 2 pokojowe bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wierzbno

Wierzbno,zachodniopomorskie

450 zł500 m² 0,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Siecino

Siecino,zachodniopomorskie

300 zł400 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł31 m² 66,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu śliczną kawalerkę na wynajem o powierzchni 31,4 m2, zlokalizowane na piatym piętrze w apartamentowcu z windą w budynku z 2025 roku zaledwie 15 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł38 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i łazienką. Opis mieszkania: pokoje o powierzchni 16 m2 i 9 m2, w każdej kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

63,03 zł/m²79 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta - 5 000zł wynajem za miesiac + czynsz Lokal, który pracuje na Twój biznes od pierwszego dnia. To nie jest kolejna przypadkowa przestrzeń handlowa. To rozpoznawalny adres w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 800 zł87 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,3 m Kołobrzeg, ul. Zygmuntowska 33. To propozycja dla osób, które cenią klimat, jakość i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Langiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica nova ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

42,17 zł/m²47 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Consulting przedstawia do wynajmu Lokal użytkowy o pow. 47,04 m2 (2 pomieszczenia 34 m2 i 13 m2) znajdujący się w budynku handlowo usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł122 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, trzypoziomowe mieszkanie, z balkonem, położone przy J. Ch. Paska. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe o trójstronnej ekspozycji okien (północ, południe i wschód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł36 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciepłe mieszkanie dostępne od 3 listopada , położone w świetnej lokalizacji w centrum miasta. Idealne dla singla, młodej pary lub niewielkiej rodziny. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żurawia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 900 zł63 m² 61,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy najem długoterminowy 2 prestiżowe apartamenty o powierzchni łącznej ok. 63 m2 z 2 miejscami postojowymi zaprojektowane przez architekta wnętrz, w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamknięta

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie (60 m ) parter Czyste, jasne i zadbane mieszkanie w dwupiętrowym budynku, idealne dla pary lub singla. Co znajdziesz w środku: - duży salo*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł121 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament idealny dla żołnierzy nato ze względu na bardzo szybki i dogodny dojazd do Korpusu na ulicy Łukasińskiego (ok 15 minut samochodem,jak również tyle czasu zajmuje dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 600 zł80 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni ponad 80 m2 , składające się z dwóch oddzielnych stref i dużego balkonu z ekspozycją na wschód. Wszystkie media i ogrzewanie z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 80 m z osobnym wejściem | balkon | ogród | miejsce parkingowe Na wynajem komfortowe, nowo wybudowane mieszkanie o powierzchni ok. 80 m , zajmujące całe piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

61,35 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego w sercu Stargardu, zlokalizowanego przy ulicy Centrum. Ten wyjątkowy lokal, dostępny od zaraz, idealnie nadaje się dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu gastronomicznego sezon letni 2026 Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny na sezon letni 2026 (czerwiec sierpień), zlokalizowany w miejscowości Grzybowo k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie przy Kołobrzeg, ul. Obrońców Westerplatte Najważniejsze informacje: 67 m , dwa poziomy 3. piętro (bez windy) Dwa balkony Dwie łazienki Dostępne od zaraz Czynsz: 670 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

42,17 zł/m²47 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy znajduje się w budynku handlowo usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul. Wyszyńskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze, okna od ul. Wyszyńskiego. Dostępna winda. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dębowa

Tanowo,zachodniopomorskie

19,85 zł/m²1 814 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: hala produkcyjno-magazynowa o konstrukcji stalowej wraz z budynkiem biurowym, usytuowana na działce o powierzchni 5200 m . Lokalizacja: odległość 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 700 zł59 m² 62,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację nowego, świeżo wykończonego mieszkania o powierzchni 60m2 znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Malczewskiego 34. Oto jego cechy: 1. Lokalizacja: położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

3 500 zł42 m² 82,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój osobisty azyl w Dziwnowie zamieszkaj tam, gdzie inni tylko przyjeżdżają Workation, który zmienia wszystko. Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 250 zł90 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Oferujemy na wynajem atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie na szczecińskim Warszewie. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 składa się z 4 pokoi w tym duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zamenhofa

Police,zachodniopomorskie

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny lokal, znajdujący się przy ulicy Zamenhofa, o powierzchni 200 m2. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum Polic. Lokal znajduje się pod sklepem Stokrotka, jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Usługowa

Stargard,zachodniopomorskie

20 zł/m²121 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ofertą wynajmu są atrakcyjne lokale użytkowe umiejscowione w strefie przemysłowej w rejonie ul. Usługowej w Stargardzie. Lokale o powierzchniach: - 80 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł50 m² 52,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem w kameralnym budynku wielorodzinnym znajdującym się przy ulicy Szerokiej na Krzekowie. Mieszkanie jest komfortowo wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:417 m²

Przedmiotem wynajmu jest parter i piętro domu w zabudowie bliźniaczej, razem ok. 140m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 417m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy Gumieniec.