dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 840 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 840 ogłoszeń

5 500 zł308 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 308m2 Zlokalizowana w strefie przemysłowej. Dojazd drogą asfaltową. Szeroka brama wjazdowa. Idealna propozycja dla osób szukających bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję bardzo ładne , rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem , mieszczące się na parterze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość położona jest w cichej , zielonej okolicy co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31,6 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca nova 3 przy ul. Langiewicza. Opis mieszkania: lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²20,12 m² 765 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 20,12 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Duża powierzchnia biurowa na wynajem z osobnym parkingiem. Duże możliwości aranżacyjne - open space lub osobne pokoje. Pełne okablowanie, ochrona, winda towarowa do dyspozycji. Wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

48,24 zł/m²85 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy po kompleksowym remoncie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Gryfinie. Oferowany lokal znajduje się na parterze budynku z samodzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,59 m , położone przy ul. Papieża Jana Pawła II w doskonałej lokalizacji tuż przy Alei Fontann. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Gumieńcach, osiedle Harmonia Gumieńce. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²72,56 m² 2 677 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod wynajem o powierzchni około 70m2. Lokal położony na Rokosowie na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Do ceny najmu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne. Lokal dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na wynajem - lokal 54 m2 w ścisłym centrum Nowogardu! Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 54 m2, położony w samym sercu Nowogardu. Lokal posiada kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 840 zł1 800 m² 3,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działki o nr 1/53; 1/47 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e z wyłączeniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²10,40 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu pomieszczenie biurowe do wynajęcia w Gryficach. Nieruchomość o powierzchni 10,40 m2 usytuowana jest w lokalu składającym się łącznie z trzech samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, garażem i miejscem parkingowym Gumieńce, ul. Krakowska Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej. Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni około 95m2 zlokalizowany w Centrum Szczecina przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu. Na powierzchnię lokalu składa się duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

48,47 zł/m²100 m² 4 847 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem pomieszczenia w budynku biurowym z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową! Lokale na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Toaleta oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 63 m - Pogodno, ul. Mickiewicza Na wynajem funkcjonalny i zadbany lokal biurowy o powierzchni 63 m , położony na pierwszym piętrze budynku na Pogodnie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje z balkonem i garażem | Nowa Przystań | ul. Heyki | Nad Odrą Opis oferty: na wynajem wyjątkowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ul. Heyki , na prestiżowym osiedlu Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 zł27 570 m² 0,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka zabudowana budynkami gospodarczymi - Węgorzyce, gm. Osina Do wynajęcia nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,7570 ha, położona w miejscowości Węgorzyce, gmina Osina,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe kwatery pracownicze w Międzyzdrojach , położone w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta oraz głównych tras. Oferta idealna dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł185 m² 67,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na wynajem dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł260 m² 38,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:592 m²

Najważniejsze informacje: powierzchnia domu: ok. 260 m Powierzchnia działki: 592 m 11 pokoi 3 łazienki 2 wyposażone kuchnie Taras + balkon Możliwość parkowania kilku pojazdów Ogród do.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo komfortowy apartament w sercu miasta, doskonałej i pożądanej lokalizacji. Apartament znajduje się w Hanza Tower na 22 piętrze. Na powierzchnię 63m 2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Umeblowany pokój w domku jednorodzinnym. Oddzielne wejście

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajme lokal handlowo-uslugowy o powierzchni 126 m Moze byc tez wykorzystany na lokal gastronomiczny. Lokal moze byc przejety od natychnmiast. Lokal miesci jednorazowo ok. 50 osob. Na zewnatrz od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

wynajme czteropokojowe mieszkanie z lazienka polozone na 2 pietrze kamienicy. Nowe mieszkanie sklada sie z korytarza, 3 pokoji z aneksem kuchennym, lazienki oraz sypialni. Lazienka wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje lokal o powierzchni około 50 m2 w bardzo dobrym stanie z możliwością indywidualnej aranżacji,znajdujący się na parterze bloku mieszkalnego w centrum Goleniowa Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowej, przestronnej kawalerki znajdującej się na 2 piętrze w prestiżowym apartamentowcu Hanza Tower - położonym w samym sercu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł4 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 4000 m2 w Reptowie. Czynsz najmu 5 000,00zł/m-c/netto do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w Centrum Miasta, przy samym ch Galaxy. Okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy Zielonego Mostu / okolice ul. Celnej, szczecin Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 59,27 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest stylowo wykończone, niezamieszkałe, 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum miasta, w prestiżowej okolicy przy Alei Fontann, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal handlowy o powierzchni około 82 m2, zlokalizowany przy ulicy Gierymskiego w Drawsku Pomorskim. Stan lokalu bardzo dobry, na podłogach płytki, okna pcv. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowe o powierzchni ok. 543m2 m2 położone przy ul. Firlika. Powierzchnia znajduje się na parterze budynku biurowo/usługowego: - ok. 258m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6