dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lubczyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

6 500 zł190 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowy umeblowany dom do wynajmu od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje wspaniałą nieruchomość na wynajem, zlokalizowaną przy ulicy Spółdzielców w Mierzynie. Apartament usytuowany na III piętrze inwestycji oddanej w 2025 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Harmonia na Gumieńcach ul. Grabskiego. Budynek z windą, osiedle zamknięte, monitorowane i z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Unieście,zachodniopomorskie

1 700 zł39 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem 2- pokojowy apartament na Osiedlu Szafirowa Mierzeja , tylko 300 m od morza! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - 300 M od morza oraz 250 M od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem śliczną kawalerkę położoną na drugim piętrze wysokiego bloku w Policach, na ul Wyszyńskiego. Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne, budynek ocieplony, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie z ogródkiem na wynajem Gumieńce Do wynajęcia przytulne i klimatyczne mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze ocieplonego budynku z cegły na Gumieńcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

89,23 zł/m²325 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Odrębny lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy o powierzchni 325 m2, położony na parterze budynku biurowego w Centrum Szczecina w nowoczesnym biurowcu klasy A, przystosowany dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Galaktyki

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Summer Dream - od 13 lutego 2026 Wynajmę bezpośrednio 2 pokoje z aneksem kuchennym, łazienką. Powierzchnia 50 m2. Balkon i osobny garaż w podziemiu. Najem średnioterminowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 000 zł331 m² 18,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Okolice Mierzyna. Na wynajem hala magazynowa o powierzchni 331m2. Obiekt o powierzchni ok. 331m2 (w tym ok. 300m2 powierzchni magazynowej). Wysokość 2,5 do 2.9m. Przeznaczenie najmu -magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

31,03 zł/m²145 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale biurowo-usługowe w dzielnicy Dąbie - Szczecin! Oferujemy na wynajem lokal składający się z trzech pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 45,5 m każdy , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 480 zł106 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję Państwu na wynajem magazyn w bardzo dobrej lokalizacji - górne niebuszewo Lokal ma powierzchnię ok. 106 m2 ( cena 80 pln/m2 + vat ) i składa się z 4 pomieszczeń : 1. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zamęcin

Zamęcin,zachodniopomorskie

400 zł60 m² 6,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem krótkoterminowy doba 400 zł - max. 6 osób mile widziane zwierzęta. Oferta skierowana do pracowników firm, twoich gości, których nie wiesz gdzie przenocować, turystów i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

31,62 zł/m²253 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany w Śródmieściu Szczecina. Lokal o powierzchni 254 m2, mieści się na parterze budynku usługowo mieszkalnego. Na powierzchnię lokalu składa się 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia. W pełni umeblowane i wyposażone, znajdujące się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest po remoncie i wyposażone w zmywarkę (w zabudowie), kuchnię indukcyjną z piekarnikiem, lodówkę z zamrażarką (w zabudowie),pralkę, okap. W sypialni duża nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł37 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Gumieńcach przy ulicy Mościckiego. Mieszkanie do wynajęcia z widocznym umeblowaniem. W salonie już znajduję się komoda rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

63,60 zł/m²28 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

!rezerwacja! Na wynajem parterowy lokal usługowy z witryną i ogródkiem o powierzchni 12 m . Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tęczowa

Wałcz,zachodniopomorskie

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja : Centrum miasta Wałcz, ul. Tęczowa Powierzchnia : 60 m Cena wynajmu : 2700 zł + czynsz administracyjny 146 zł + opłaty za media (gaz, prąd, woda według zużycia) Opis Lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Choszczno,zachodniopomorskie

1 500 zł45 m² 33,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji dla Najemcy Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania - 2 pokojowego w Choszcznie przy ulicy Wolności 32. Umowa najem okazjonalny potwierdzony u Notariusza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Małkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

700 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój jednoosobowy w 7- pokojowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu przy ulicy Małkowskiego 9. Nieruchomość: powierzchnia 10,5 m2. Piętro 3. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.02.2026 dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie. Na stanie znajdują się m.in. telewizor, mikrofalówka, pralka, czajnik, talerze, sztućce, garnki itp. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Gorkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

980 zł18 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:500 zł

Witam, mam do wynajęcia pokój o pow. ok 18m2 w kamienicy w dzielnicy Łękno w Szczecinie przy ul. Gorkiego, wysoki parter. Pokój jest świeżo po o renowacji, pomalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Stargard,zachodniopomorskie

1 250 zł52 m² 24,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. ok. 40 m2 położone na parterze kamienicy w centrum do wynajęcia. 1 pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Na podłogach deski lakierowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy dwupokojowy lokal mieszkalny na osiedlu 3 kolory w Kołobrzegu z garażem i komórką lokatorska 2500 m - 30 minut spacerem do plaży 2000 m - 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

75,82 zł/m²79 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczny położony przy ul. Jagiellońskiej. Lokal położony na parterze, z dużymi witrynami. Wejście z poziomu ulicy. Rozkład pomieszczeń: duża sala główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Myślibórz,zachodniopomorskie

1 600 zł48 m² 33,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w Myśliborzu w centrum miasta przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

6 400 zł142 m² 45,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia piękny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Dobra Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego domu położonego w malowniczej okolicy Dobra. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersa

Wałcz,zachodniopomorskie

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest lokal mieszkalny typu kawalerka, położony na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w Wałczu, przy ul. Generała Andersa. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 20,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela: komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane. Duży przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w Centrum przy ul. Grunwaldzkiej 19. Iiipietro, piwnica, balkon, bardzo ciepłe i słoneczne. Umeblowane, w salonie rozkładana kanapa, w sypialni łóżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem, znajdujące się na Gumieńcach. Mieszkanie w pełni umeblowane, w idealnym stanie. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł53 m² 36,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,55 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina Centrum, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku , 35 m2 ,nowoczesnie umeblowane z ogrodkiem. Dwie szafy , tv , duze lozko, zmywarka ,lodowka,piekarnik , plyta indukcyjna,.W budynku znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

39 000 zł3 200 m² 12,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość położona pod Goleniowem, działka o powierzchni prawie 1,8 ha, na której znajdują trzy budynki: -hala o powierzchni. 1181 m2 (wybudowana w 2018 r) szkieletowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł31 m² 71,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu ciepłej i bardzo słonecznej kawalerki z wydzielonym miejscem sypialnianym o powierzchni 30,96 m 2 z balkonem zlokalizowanej na Gumieńcach, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 650 zł29 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-02-10! Do wynajęcia przestronne studio w kamienicy przy ul. Parkowa 28 w Szczecinie Nieruchomość: bardzo jasne oraz nowocześnie urządzone. Powierzchnia 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piotra i Pawła

Police,zachodniopomorskie

38 000 zł15 800 m² 2,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:14 870 m²

Na wynajem! Baza Transportowa w Policach z warsztatami! Lokalizacja: police, ul. Piotra i Pawła Opis nieruchomości: na wynajem baza transportowa zlokalizowana w strategicznym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

28 000 zł985 m² 28,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek dwukondygnacyjny o pow. całkowitej 985 m2 położony na działce o pow. 1 430 m2. Obiekt dostosowany do zakwaterowania 100 osób. Obiekt przeszedł w zeszłym roku remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Waryńskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

34,95 zł/m²658 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikalna oferta najmu dochodowego lokalu handlowego o imponującej powierzchni 658 m2 w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Kołobrzegu przy ul. Waryńskiego 2. Powierzchnia: 658 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalny lokal 1-pokojowy, który świetnie sprawdzi się zarówno jako mieszkanie dla jednej osoby, jak i lokal usługowy (np. biuro, gabinet kosmetyczny, działalność indywidualna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł31 m² 71,06 zł/m²

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij