dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

850 zł6 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 150 zł

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój 1-os. w 3-pokojowym mieszkaniu damskim, zlokalizowanym przy ul. Piłsudskiego 24b w samym centrum Szczecina. Oferta skierowana jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałcz,zachodniopomorskie

1 500 zł57 m² 26,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Mieszkanie os. Zatorze, wałcz! III piętro, 4 pokoje, balkon! Ogrzewanie miejskie! Wolne od 01.08.2025! NAJEM OKAZJONALNY! Mieszkanie częściowo umeblowane! Opłaty: 1 500 zł (odstępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł55 m² 54,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego na osiedlu Nowa Cukrownia przy ul. Kwiatkowskiego w Szczecinie! Nowoczesny budynek z windą położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł12 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Dostępny do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony pokój w mieszkaniu przeznaczonym wyłącznie dla kobiet. Lokal znajduje się przy ul. Pocztowej 17, w centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Jadwigi

Szczecin,zachodniopomorskie

1 050 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 350 zł

Mam do wynajęcia pokój dla studenta lub młodej, pracującej osoby (do 26. roku życia) w centrum Szczecina na ul. Królowej Jadwigi 17. W pobliżu znajduje się Plac Kościuszki, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Tarczyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

890 zł7 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 190 zł

Do wynajęcia przytulny pokój 1-osobowy w mieszkaniu koedukacyjnym przy ul. Tarczyńskiego w Szczecinie. Idealna oferta dla studentów i młodych osób pracujących, którzy cenią komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 800 zł44 m² 64,37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy najem długoterminowy apartament dwupokojowy w nowoczesnym stylu na Wyspie Solnej zlokalizowany na inwestycji "platany" przy ul. Łopuskiego 29 A w Kołobrzegu - ok 500 m od portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

18,15 zł/m²248 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu parteru W budynku biurowym, zlokalizwanym W szczecinie, bezpośrednio graniczącego Z odrą - łasztowania / kępa parnicka Oferta dotyczy przestrzeni biurowej mieszczącej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 zł14 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 450 zł

Do wynajęcia przestronny pokój w małym mieszkaniu 3-os. Pokój o powierzchni 14 m2. W pełni umeblowany, zamykany na klucz. Oferta jest skierowana do studentek i młodych kobiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł37 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim przy ul. Wyszyńskiego Mieszkanie usytuowane od cichej strony bez zgiełku ulicy. Ogrzewanie i woda C.O. miejskie. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

25 682 €7 444 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 444 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 3 000 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 050 zł13 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 350 zł

Do wynajęcia funkcjonalny i przestronny pokój o powierzchni 12,7 m , znajdujący się w mieszkaniu studenckim przy ul. Śląskiej 41 w ścisłym centrum Szczecina. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Goleniów,zachodniopomorskie

1 900 zł37 m² 51,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia od zaraz rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze docieplonego niskiego budynku zlokalizowanego przy ul. Armii Krajowej w Goleniowie. Mieszkanie składa się dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem super mieszkanie, na 1 piętrze, małej kamieniczki. w skład mieszkania wchodzi; - korytarz - łazienka z wc - salon - kuchnia otwarta na salon - sypialnia z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe tuż obok Centrum Szczecina , komfortowe, nowe, umeblowane , wyposażone w sprzęt agd. Na powierzchnie mieszkania składają się : dwie ustawne sypialnie , salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł67 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne w pełni rozkładowe 3 pok. mieszkanie na Pomorzanach, na ul.Dąbrowskiego. Na powierzchnię 67m2 składaja się: duzy salon z wyjsciem na balkon z rozsuwaną markizą, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

3 900 zł128 m² 30,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu pięknego i bardzo dużego mieszkania Duże i przestronne mieszkanie : Posiadające aż 5 pokoi na dwóch poziomach, co zapewnia mnóstwo przestrzeni dla rodziny i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pomorzany, dunikowskiego, apartamentowiec z windą, 3 pokoje, miejsce postojowe, komórka lokatorska, rolety zewnętrzne. Oferuję na wynajem 3 pokoje mieszkanie na 10 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, prawobrzeże, zdroje, mieszkanie, apartament, parter, 4 pokoje, ogródek. Tylko u Nas! Mieszkanie dostępne od 1 maja. Oferuję na wynajem 4 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szczecińska

Stargard,zachodniopomorskie

32,50 zł/m²40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest kilka osobnych lokali po kapitalnym remoncie znajdujących się na parterze piętrze budynku w ścisłym centrum Stargardu przy ulicy Szczecińskiej, w okolicach Mc Donalds.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga, rezerwacja do 20.09.2025 Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Romera w Szczecinie. Lokal znajduje się na parterze 12 piętrowego wieżowca. Nieruchomość składa się z 2 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

850 zł6 m²

 

Piętro:5/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 150 zł

Oferowany pokój jest 1-osobowy, w pełni umeblowany (łóżko, biurko, szafa, regał) i zamykany na klucz co zapewnia prywatność i komfort. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

36 953 zł2 345 m² 15,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o wielkości ok. 2 345 m zlokalizowana we wschodniej części Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Tarczyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 zł17 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 450 zł

Do wynajęcia przestronny pokój 1-osobowy w mieszkaniu przy ul. Tarczyńskiego 6 idealna lokalizacja dla studentów i młodych osób pracujących, które szukają wygodnego i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

34,92 zł/m²63 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy, zlokalizowanej na pograniczu Centrum i Śródmieścia Szczecina w bliskiej odległości od dworca pkp. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

3 075 zł52 m² 59,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Pomorzanach os.Polonia o powierzchni 51,61 m2. Cena zawiera podatek vat 23%, kwota netto 2500 zł, właściciel wystawia fakturę vat. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie , nowe mieszkanie dwupokojowe na wynajem - Osiedle przy Bulwarach Odrzańskich, szczecin Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, gumieńce, ul. Kazimierska, 2 pokoje, balkon, budynek z windą, miejsce postojowe, wysoki standard. Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

3 600 zł57 m² 63,66 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3 pokojowego w prestiżowej inwestycji River House! uwaga: oferta przeznaczona dla osób mówiących biegle po Polsku, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia idealna dla studentów Zapraszamy studentów do wynajmu kawalerki w wysokim bloku, w świetnej lokalizacji. W pobliżu znajdują się: park Kasprowicza Urząd Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

30 zł/m²60 m² 1 806 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 60,2 m2 zlokalizowana na parterze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum. Oferowana powierzchnia składa się z trzech pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wzgórze Elfów

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł62 m² 80,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe, nowe mieszkanie 3-pokojowe (61,8 m ) parter domu dwulokalowego, warszewo Lokalizacja i przestrzeń: prestiżowe osiedle Wzgórze Elfów zielona, spokojna okolica Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Małopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł21 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnej kawalerki? Najlepiej gdyby znajdowała się w zachodniej części Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób? Chcesz być pierwszym najemcą? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

1 400 zł19 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie naszego biura do wynajęcia kameralna kawalerka, usytuowana na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w ścisłym centrum Gryfina. Lokal o powierzchni 18,54 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

119,15 zł/m²46 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem z waterfrontem - topowa lokalizacja Szczecina - idealny pod każdą działalność! Oferuję na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 100 zł74 m² 42,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Balkon * winda * miejsce parkingowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74 m2, położone na 2 piętrze apartamentowca (2012 rok). Budynek usytuowany w drugiej linii zabudowy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

6 500 zł149 m² 43,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Nowo wybudowany wykończony o wysokim standardzie dom (połowa bliźniaka) o powierzchni użytkowej 136 m2, pow. całkowitej 149 m2, działka o powierzchni 410 m2, użyto bardzo dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestrzenny i wygodny lokal mieszkalny 100m2 znajdujący się w 4-lokalowym domu wśród niskiej zabudowy wolnostojącej na Gumieńcach. Każda połówka bliźniaka posiada dwa odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalmacha

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł29 m² 59,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego przy ul. Stalmacha w Szczecinie! Wysoki blok z windą położony jest w otoczeniu rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dotyczy dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie w centrum Świnoujścia przy ulicy Batalionów Chłopskich: -cena 2500zł + opłaty - metraż 35m2 - piętro II - balkon - piwnica -.