dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 839 ogłoszeń

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Gryfino, ul. Wodnika Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w nowym budynku w Gryfinie przy ul. Wodnika. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł180 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia obiekt znajdujący w Zdrojach - w bardzo dobrej lokalizacji, o powierzchni całkowitej około 180 mkw. Czynsz najmu wynosi 8500 netto ( plus vat), opłaty dodatkowe to: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł1 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o łącznej powierzchni 1500 m , z możliwością podziału na mniejsze moduły od 200 m . Dostępność: od 1 maja. Cena: 28 zł/m netto.

Szczegóły ogłoszenia

19 880 zł380 m² 52,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym - Szczecin, ul. Dębogórska Dostępna od 01.06.2026 - gotowa pod biznes od pierwszego dnia. Na wynajem funkcjonalna hala z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (szczecin-Żelechowa) Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²72,50 m² 3 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 73 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

112,15 zł/m²53,50 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal kosmetyczny - usługowy - 53,5 m2 w sercu Koszalina. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, wnętrze urządzone w eleganckim stylu z elementami marmuru - prestiżowy wygląd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem | 50 m | Szczecin Śródmieście Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²133,80 m² 3 613 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajmu atrakcyjny lokal o powierzchni 133,8 m , położony na 1. piętrze budynku lokalowo-magazynowego w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu dworca pkp. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca, które połączy logistyczną efektywność z prestiżową lokalizacją? Prezentujemy unikalny obiekt o powierzchni 1200 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²28,40 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy (28,69 m2) położony na piętrze w budynku biurowym w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Ściany malowane na biało, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego z ogródkiem znajdującego się na parterze domu jednorodzinnego w urokliwej i spokojnej części Pogodna. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

69,20 zł/m²50,58 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 50,58 m2, składającego się z czterech pomieszczeń , dwóch toalet i pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy pawilon handlowy. Pawilon handlowy, parterowy z wejściem z ulicy. Położony bezpośrednio na dużym osiedlu mieszkaniowym. Dotychczas funkcjonował jako sklep spożywczy. Nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 1 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²383 m² 13 022 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajmu powierzchnia biurowa znajdująca się na terenie magazynowym. Pierwsze piętro w dobrym standardzie. Czynsz najmu wynosi 34 pln netto/m2+opłata serwisowa w kwocie 2,5 pln netto/m2.

Szczegóły ogłoszenia

22,44 zł/m²156 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy, 156 m2, parter, osiedle Morskie, koszalin Lokal biurowo-usługowy 156 m2 do wynajęcia. Lokal w strefie przemysłowo - usługowej Koszalina. Lokal po gruntownym remoncie. Łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł1 400 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 1400,00 m2 położony w Choszcznie gmina Choszczno, na działce o numerze ewidencyjnym 26/30,.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²820 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny budynek usługowo-biurowy. Obiekt powstaje z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje bardzo dobrą izolację i niskie koszty eksploatacji. Powierzchnia całkowita: 820.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł50 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa atrakcyjna oferta- do wynajęcia nowy dom w zabudowie szeregowej w Gryfinie. Budynek parterowy, wykończony w wysokim standardzie, przygotowany dla pracowników firm (8 osób). Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

69,26 zł/m²38 m² 2 632 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

8 832 €2 400 m² 3,68 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala/magazyn klasy A - nowoczesny i energooszczędny - w południowo zachodniej części Koszalina do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Sky garden to najnowocześniejszy 19 kondygnacyjny obiekt w samym sercu Szczecina z powierzchnią handlowo usługową na parterze i powierzchnią biurową klasy A na 1 i 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna kawalerka z widokiem | 31 m | 7/8 piętro | ul. 26 Kwietnia Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem polecamy komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane przy ulicy Światowida w Międzyzdrojach, w pobliżu placu Neptuna. Powierzchnia lokalu wynosi 38 m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł99,48 m² 25,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze niskiego, nowego bloku z windą zlokalizowanego w Ustowie. W ramach opłaty czynszu najmu najemcy zostanie udostępnione.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 2 pok. usytuowane na nowoczesnym Oś. Gardenia na Pogodnie. Oferta doskonała dla pracowników nato ze względu na lokalizację. Apartament na 3 piętrze(ostatnim) z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty wynajmu jest nieruchomość zabudowana położona w Nowogardzie w centrum miasta. Powierzchnia hali 510 m2, w tym pomieszczenie główne, socjalne, sanitariaty. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

81,24 zł/m²51,70 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bukowo, nowy wolnostojący lokal, na wynajem, pod branże medyczną, branże beauty, parterowy, bez barier architektonicznych, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Oferta na wyłączność! Masz szanse.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, rodzinne 3 Pokoje - Police, ul. św. Kazimierza Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na wynajem! Przedmiotem najmu jest hala usługowo-magazynowa o powierzchni 195 m2 w Kołobrzegu w dzielnicy przemysłowej miasta. Zabudowa: działka 142/2 opis obiektu: hala 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 17,64 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł832 m² 1,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 832 m2 usytuowany w miejscowości Rąbino. Działka numer 248/3. Czynsz najmu 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 220,92m2 położony na 1 piętrze w kamienicy w Centrum miasta przy reprezentacyjnej al. Wojska Polskiego która po długim remoncie powróciła w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie na Gumieńcach. W pobliżu liczne sklepy, usługi, restauracje, mcdonalds. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze nowego budynku z 2025 r. wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Gumieńcach ul. Cukrowa, o powierzchni 53,5 m2. Lokal po generalnym remoncie, składa się z dwóch rozkładowych pokojów z większego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

W ofercie do wynajęcia pomieszczenie handlowo-usługowe znajdujące się w pawilonie przy jednej z głównych ulic dzielnicy Dąbie. Pawilon wybudowany z płyty obornickiej pokrytej blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości zaprasza do wynajmu dla pracowników umeblowanego dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 58,48m2., usytuowanego na drugim piętrze czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

73,04 zł/m²34,23 m² 2 500 zł