dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 835 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem O powierzchni 49,01 m2 na parterze Z wejściem bezpośrednim Z głównej ulicy. Idealny pod usługi medyczne , fryzjera , usługi kosmetyczne. Police główna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,60 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem wyremontowana kawalerka - ul. Adama Asnyka, osiedle Piastowskie Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. W ofercie wynajmu wyremontowana kawalerka zlokalizowana na 5 piętrze, 12 - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, wolnostojący dom w nowoczesnym stylu loftowym o powierzchni 160m2, położony w otoczeniu natury, z pięknymi, niczym niezakłóconymi widokami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne jasne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie. Mieszkanie zlokalizowane na 1-szym piętrze w niskim budynku z windą na spokojnym osiedlu przy ul. Maciejkowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z pokojem, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

18 600 zł160 m² 116,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do wynajęcia obiekt składający się z budynku o charakterze handlowo usługowym położonego na dużej (ok 2800 m2), ogrodzonej działce w prawobrzeżnej dzielnicy Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł388 m² 25,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt o przeznaczeniu produkcyjno handlowym zlokalizowany na działce 590 m2 (430 m2 własność , 160 m2 dzierżawa od miasta). Na powierzchnię użytkową 388 m2 składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem 97,3 m , parter, centrum miasta ul. Bohaterów Getta Warszawskiego Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 97,3 m , położony na parterze w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 120 m2. Obiekt zlokalizowany na Świerczewie przy ul. Derdowskiego, w sąsiedztwie innych lokali usługowo-produkcyjnych. Przy obiekcie plac.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny apartament trzypokojowy zlokalizowany na 22 piętrze apartamentowca Hanza Tower z widokiem na panoramę miasta. Układ pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł78,76 m² 86,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mierzyn 4 pokoje z ogródkiem 2 miejsca postojowe Bez czynszu Pompa ciepła Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie położone w miejscowości Mierzyn przy ul. Długiej, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²277 m² 8 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem. - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta najlepsze miejsce! - możliwość łatwej budowy powierzchni typu "open space - nowoczesna winda, pełna klimatyzacja, wentylacja,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia 120m2 usługowa zlokalizowana w centrum dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszewo. Lokal idealny dla firm, które chcą połączyć widoczność,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w prestiżowym apartamentowcu Sky Garden. Lokal składa się z 2 pokoi i został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł1 360 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Obiekt magazynowy i handlowy, 1360 m2, koszalin Obiekt magazynowo - handlowy o pow. 1360 m2, koszalin, osiedle Lechitów. Nowoczesny budynek magazynowo - handlowy położony przy obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 3 pokoje z tarasem | Mielenko Do wynajęcia przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Mielenka. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta Wynajmu Hali Magazynowo-Produkcyjnej - Idealna Przestrzeń dla Twojego Biznesu! Z przyjemnością prezentujemy nowy, funkcjonalny obiekt o powierzchni 600 m2, dostępny do wynajęcia. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł400 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową, znajdującą się w Gryficach o powierzchni około 400 m 2 , koszt miesięczny najmu to 2500 złotych netto plus opłata za.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

66 295 zł4 333 m² 15,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (60,02 m2) na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na zamkniętym, zadbanym i prestiżowym osiedlu Victoria Apartamenty,.

Szczegóły ogłoszenia

38,10 zł/m²91,86 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy- mieszkalny o powierzchni 91,86 mkw zlokalizowane w apartamentowcu w centrum miasta okl. Pl Zgody. Mieszkanie- lokal znajduje się na drugim piętrze -budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Gumieńce, urokliwa kawalerka o pow.26m2 z balkonem położona na 6 piętrze w apartamentowcu z windą wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 30 m, położona na 3. piętrze w nowym budynku z windą, na osiedlu Zielone Ogrody w Stargardzie. Mieszkanie składa się: - jasnego pokoju - wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale mieszczące się na II i III piętrze w biurowcu znajdującym się przy pętli Pomorzany. Dostępne są biura o zróżnicowanych powierzchniach od 10 m2 do ok. 300 m2 (całe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - Centrum Handlowe orion, wałcz, ul. Kilińszczaków Szukasz dużej i dobrze zlokalizowanej przestrzeni handlowej w centrum miasta? Ten lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł6 250 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 6250 m2 w miejscowości Chojna. Czynsz najmu 1000,00zł/m-c/netto do negocjacji. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

73,29 zł/m²307 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy, idealny dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do pracy w profesjonalnym standardzie. Lokal składa się z: -5 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie 2-pokojowe mieszkanie - Szczecin, ul. Kadłubka Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala dostępna od 01.06.2026r. Możliwość prezentacji po wcześniej umówionym terminie. Zapraszam do zapoznania się ofertą hali do wynajęcia znajdującej się przy ul. Dębogórskiej. Hala składa się.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²115 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia obiekt o powierzchni 115 m2, w którego skład wchodzi: - hala magazynowa o powierzchni ok. 100 m2 (długość hali 11,5m, szerokość 9 m, wysokość 3,70 m), - zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ofertą na wynajem jest atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 200m2, zlokalizowany w Stargardzie. Nieruchomość jest doskonale przystosowana do różnego rodzaju działalności - usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł36 418 m² 1,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działki o nr 1/9 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e e z wyłącznie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala wyposażona w duża rampę lub poziom "0".

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Na wynajem: pokój w przytulnym mieszkaniu na Gumieńcach! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju w mieszkaniu usytuowanym w ocieplonym wieżowcu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

42 143 zł2 278 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność oferta wynajmu nowoczesnej przestrzeni magazynowo - biurowej - położonej na obrzeżach szczecina - stobno Oferta wynajmu hali magazynowo -biurowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł121,66 m² 53,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (121,66 m2) na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grodzkiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

DO wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 7m2 położony na parterze w budynku biurowym. Lokal o powierzchni 7m2 składa się z: - otwartej przestrzeni biurowej, przeszklonej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł118 m² 46,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom na wynajem - Pniewo Idealny dla rodziny lub firmy Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 118 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

20,82 zł/m²96 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwu kondygnacyjny lokal biurowy o powierzchni 65 m (po podłodze 96 m2). Biuro charakteryzuje wysoki standard wykonania i bardzo ciekawa architektura samego wnętrza w stylu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij