dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 835 ogłoszeń

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , po generalnym remoncie gotowe na pierwszego najemcę. Lokal znajduje się w północnej części Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 332 m² 20,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Magazyn z rampą. Koszalin, osiedle Nowobramskie. Obiekt magazynowo, produkcyjno - biurowy o pow. 1332 m2 położony w Koszalinie na osiedlu Nowobramskim. Obiekt składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dogodne warunki najmu. Możliwa umowa nawet na 10 lat obiekt handlowo-usługowy do dzierżawy zieleniewo - ul. Szczecińska | główna trasa wjazdowa do kołobrzegu Do dzierżawy wolnostojący obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 4 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Budynek zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjna części Szczecina Wałach Chrobrego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 32 m2 położone na 1 piętrze niskiego apartamentowca z windą cichobieżną na Warszewie. Układ mieszkania: -salon z aneksem kuchennym (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43,50 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 43,44 m . Lokal nigdy wcześniej nie był zamieszkany - wszystko jest nowe i czeka na pierwszych Najemców. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo stylowe dwupokojowe mieszkanie, położone w romantycznej kamieniczce w okolicy szczecińskiego Lodogryfu. Mieszkanie jest oferowane w wysokim standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

36,15 zł/m²248,98 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem - piętro biurowe po generalnym remoncie w obiekcie handlowo-biurowym feniks, ul. Połtawska, koszalin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu piętra w doskonale znanym.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczecin, gumieńce, dom wolnostojacy, na wynajem, 7 pokoi, dla firm, dla pracowników. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m2 na działce 710 m2 - Gumieńce / ok. ul. Lednickiej/ , parter.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na VII piętrze wysokiego bloku na ul. Odzieżowej w Szczecinie. W skład mieszkania o powierzchni użytkowej 38,30 m2 wchodzi: - pokój - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²300 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 300 m do prowadzenia działalności związanej z archiwizacją dokumentów. Obiekt znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz klimatyczne mieszkanie dwu pokojowe, z balkonem o pow ok.35m2, położone na 3p/4. Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne. Generalny remont 2026r. Wynajem bez zwierząt, na.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²70 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe w najlepszej lokalizacji w centrum Szczecina -przy ul. Tkackiej. Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez klientów wszelkich instytucji finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą w wyjątkowym miejscu - prestiżowa lokalizacja Szczecina! Na wynajem nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , wykończone w nowoczesnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji w Darłowo. Powierzchnia lokalu wynosi około 100 m , z możliwością dodatkowego wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,89 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! oferta na wyłączność! Na wynajem unikatowe z możliwością umeblowania (pod preferencje klienta) dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę z piwnicą i dużą liczbą miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Centrum Szczecina. Powierzchnia lokalu wynosi 85m2, na którą składa się sala główna, łazienka z wc oraz oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

51,28 zł/m²39 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal w super lokalizacji w samym centrum Szczecina na ulicy Krzywoustego! Nieruchomość składa się z głównego pomieszczenia, zaplecza, oraz łazienki. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

14 360 zł380 m² 37,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 380 m2, w tym ok. 80 m2 powierzchni biurowo - socjalnej z toaletą: - dwa pomieszczenia biurowe ( ok. 15 m2 każde); - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,9 m2 przy ul. Władysława IV w Koszalinie. Nieruchomość położona jest na parterze i składa się z: - 2 pokoi - oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 4,00 m2 w holu budynku dworca pkp w Szczecin Dąbie z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na nowym, zamkniętym osiedlu przy ul. Przepiórki na Warszewie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

137,83 zł/m²13,06 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet medyczny , specjalistyczny na wynajem Szczecin, os. Arkońskie (ul. Chopina) Szukasz miejsca na rozwój swojej praktyki w otoczeniu usług medycznych i ze stałym ruchem pacjentów? To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz miejscem postojowym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37 w Szczecin. Kameralny, niski budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

29,77 zł/m²90,71 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 90,71 m2 położony w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej. Doskonale nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, gabinety, itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom zlokalizowany w Gryficach miasto powiatowe ze świetnym wypadem nad morze oraz do Szczecina i Koszalina. Znajduje się w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal o powierzchni 79,00 m2 położony przy ul. Wojska Polskiego 111 w Stargardzie, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł170 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:971 m²

Ofertą wynajmu jest dom wolnostojący gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona w spokojnej części Morzyczyna, niedaleko jeziora Miedwie, powierzchnia domu wynosi około 170 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²130 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia znajdującego się niedaleko Starego Miasta - przy ul. Św. Ducha. Lokal położony jest na 2-piętrze w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m . przy ul. Dunikowskiego w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku z windą. Dzięki tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia od 1 kwietnia skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 m , wybudowany w 2022 roku. Na parterze znajdują się: * kuchnia z meblami oraz sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 132 m2 zlokalizowany na parterze budynku biurowego w Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia składa się z dużej sali sprzedaży (106.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę- studio z balkonem w Apartamentowcu z windą przy ul. Adama Mickiewicza. Wokół mieszkania dostępne miejsca parkingowe. . Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

61,96 zł/m²104,90 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Choszczno, ul Wolności, do wynajmu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o pow. 104,90 m2, czynsz 6500,00 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowa hala o powierzchni 800 m2 plus biura o powierzchni 185 m2 położona w Skarbimierzycach pod Szczecinem. Kosz najmu powierzchni magazynowej - 27 zł/m2 Koszt najmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal przy zejściu na plaże! Rewal ul.Klifowa Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą wynajmu lokali w Rewalu usytuowana w topowej lokalizacji. Dysponujemy lokalami od 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wynajmu terenu/ placy pod działaloność : usługowo - handlowo - gastronomiczną Możliwość wynajęcia terenu / placu / działki - o powierzchni ok. 60m2. Działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 2 pokojowego, z osobną kuchnią, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany przy ul. Legnickiej. Mieszkanie ulokowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł28,80 m² 58,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28,8m2, położoną na 9 piętrze w budynku z windą. Pokój z aneksem kuchennym z wyjątkowym widokiem na Stocznie. Łazienka w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 72 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz.