dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 834 ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa kawalerka ul. Zawadzkiego 54 (szczecin) | Pierwszy najem Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana w nowo oddanym budynku przy ul. Zawadzkiego 54.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni biurowych Centrum Szczecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni biurowych w biurowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum Szczecina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²28,71 m² 2 153 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 28,71 m2 z widokiem na Stare Miasto w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny pod działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Rezerwacja Do wynajęcia lokal użytkowy w Kołobrzegu o pow. 20,10 m2 przy ul. Wojska Polskiego vis a vis sklepu Biedronka. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy chodniku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia lokal mieszkalno-usługowy o powierzchni 118 m, położony na parterze wolnostojącego budynku, z bezpośrednim wejściem od ulicy lub bocznym wejściem, co zapewnia elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

39,93 zł/m²112,70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 112,70 m2, zlokalizowany w okolicy Ronda Giedroycia. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł446 m² 38,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 299 m²

Wysoki standard cisza I prywatność dogodna lokalizacja opis nieruchomości Na wynajem oferujemy nowoczesny budynek biurowy o wysokim standardzie, zlokalizowany w malowniczym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - centrum Szczecina, ul. Krzywoustego Oferuję na wynajem przytulną, słoneczną kawalerkę w centrum Szczecin - ul. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

43,57 zł/m²183,62 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Pomieszczenia biurowe o powierzchni 183,62 m2 znajdujące się w Dołujach w nowoczesnym kompleksie biurowo-magazynowym. Pomieszczenia wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 63 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym położony w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2020 roku. Budynek posiada recepcję kilka wind, obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 360 m² 33,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem prezentujemy państwu nową, nigdy niewynajmowaną halę o całkowitej powierzchni 1360 m2. W skład pomieszczeń wchodzą: 60 m2- pomieszczenia socjalno-biurowe), (2 pokoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy szeregowiec 160 m2 |ogródek|bezrzecze| 4 sypialnie Do wynajęcia nowoczesny szeregowiec o powierzchni 160 m2, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji Bezrzecze. Nieruchomość nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Posiadamy na wynajem 6 pokoi pracowniczych stanowiących łącznie całe niezależne piętro budynku biurowo-mieszkalnego z oddzielnym wejściem i holem w miejscowości Złocieniec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu "open space", natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

7 568 zł473 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 836 m²

Obiekt magazynowo-przemysłowy 473 m2, koszalin Magazyn 473 m2 - w przemysłowej części Koszalina. W skład nieruchomości wchodzą: - magazyn: 473 m2 - łazienki do współużytkowania: 2 Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni 30m2 znajdujące się przy ul. Potulickiej. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu zamkniętym, na 5 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ever nieruchomości ma przyjemności zaprezentować na wynajem lokal użytkowy w Koszalinie! Polecamy lokal użytkowy zlokalizowany na początku ulicy Lechickiej w kamienicy (parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowy lokal usługowo-biurowy W centrum szczecina 120 M open space! Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy typu open space o powierzchni 120m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł6 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo biurowa o powierzchni 6500m2 i wysokości 8,5m, możliwość wynajmu części hali o powierzchniach 1500m2, 2500m2. Duży plac manewrowy, doki do załadunku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowy lokal z miejscem postojowym w garażu podziemnym , całkowicie umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie wykończenia wnętrza w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł350 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Polecam na wynajem przestrzeń magazynowo-komercyjną w Kurowie. Wysokość pomieszczeń to 5,35 metra, a oferowana powierzchnia to 350 mkw. Istnieje możliwość wynajęcia również powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie dwu-pokojowe w Nowogardzie przy ulicy Waryńskiego o powierzchni 54 m2. Mieszkanie składa się z: *dwóch pokoi *kuchni *łazienki z wc * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Super miejsce na Twój interes w doskonałej lokalizacji! Oferta bez prowizji - 0% Nowoczesny i przestronny lokal o pow. 90,8 m2 położony jest na parterze apartamentowca (osiedle Centrum).

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia 50 znajdująca się na pierwszym piętrze. Lokal składa się z trzech pomieszczeń z dostępem do łazienki i wc. Czynsz najmu to 2500 zł + vat Dodatkowe opłaty to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej, Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z : -pokój z balkonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na wynajem w Pilchowie - przestrzeń, komfort i wyjątkowa lokalizacja Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom położony w wyjątkowo spokojnej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

50,39 zł/m²63,50 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal użytkowy o pow. 63,50 m2 w bardzo dobrym stanie technicznym zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali usługowo - handlowych, gabinetów lekarskich, salonów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu plac utwardzony o pow.1003 ,00 m2 w miejscowości Kamień Pomorski. Czynsz najmu 2 800,00 /m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł3 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu grunt o pow. 3000 m2 w Dolicach przy ul. Dworcowej. Plac pod magazynowanie , składowanie - handel. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, nowoczesny i elegancki apartament o powierzchni 61 m, położony na 1. piętrze prestiżowego apartamentowca na Podzamczu. Imponująca przestrzeń stylowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

18,31 zł/m²19,12 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 19,12 m2 usytuowany na pierwszym piętrze budynku dworcowa pkp w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 25 m2 z wejściem przez rozsuwane automatycznie drzwi szklane bezpośrednio z pasażu w Ciroko Centrum przy ul G. Narutowicza. Lokal znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* nowoczesny a jednocześnie przytulny apartament przy ul. Tenisowej, w nowym budynku , z 2021 roku,* Powierzchnia użytkowa 45,77 m2, trzecie piętro , winda. *Budynek otoczony terenami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność oferta wynajmu działki O powierzchni 800m2 położonej W bardzo aktakycjnej I widocznej części wołczkowa - skrzyżowanie ul. Lipowej i ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

91,67 zł/m²24 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam Państwu lokal handlowo-usługowy położony w Gryficach. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w ciągu handlowym z bezpośrednim wejście z chodnika w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ofertą wynajmu jest bardzo atrakcyjna hala/budynek magazynowo-usługowy położona w Stargardzie w rejonie ul. Usługowej. Budynek o powierzchni użytkowej około 520 m.kw składający się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku. Oferuję na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku ul. Nocznickiego 40a. Lokal jest jasny, przestronny i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na drugim piętrze budynku biurowego znajdującego się na granicy Centrum i Śródmieścia. Oferowaną powierzchnię 170 m2 stanowi duża sala typu open.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu boksy garażowe o powierzchni od 19,20 m2 do 25 m2. Garaże znajdują się przy ul. Borzymowskiego 5.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²340 m² 23 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na piątym piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A, zlokalizowanego w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 340 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajmu działka utwardzona zlokalizowana na terenie przemysłowym. Możliwość podłączenia mediów. Teren jest zamykany. Na działce znajduje się blaszana hala o pow. 200m2, która może zostać.