dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 834 ogłoszenia

2 900 zł60,40 m² 48,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament 2 pok. o pow. 60,4 m2 w samym centrum Szczecina na Deptaku Bogusława! Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Świeżo wyremontowany dom w Gryfinie przy ul Łużyckiej 7 Pokoi, duża, osobna kuchnia, łazienka z kabiną, wc, korytarz 100m2 powierzchni Duży ogród do dyspozycji Kilka miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukają Państwo przestrzeni, która łączy komfort pracy, prestiżową lokalizację i pełne poczucie bezpieczeństwa ta oferta spełni te oczekiwania. To doskonały wybór dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł7 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przygotowany plac pod parking dla tirów W płoni - kilka km do węzła kijewo Dojazd drogą przygotowaną dla pojazdów do 40 t. Działka w całości utwardzona tłuczniem. Teren jest oświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

9 225 zł468 m² 19,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę wynajmu przestronnego obiektu, zlokalizowanego w samym sercu Szczecina, przy ulicy Leona Heyki. To doskonała propozycja dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

69,29 zł/m²51,09 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Do lokalu wejście zabezpieczone domofonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

57,90 zł/m²120,90 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal położony w okolicy ronda Giedroyca i targowiska Manhattan. Lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy o powierzchni 120,9m2, a w tym: - hall, - poczekalnia, -5.

Szczegóły ogłoszenia

106,67 zł/m²30 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność Lokal użytkowy na wynajem - Bulwar nad Odrą Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o atrakcyjnej ekspozycji, zlokalizowany w nowej inwestycji przy bulwarze nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal o powierzchni 160 m2 w doskonałej lokalizacji - bliska odległość od centrum, dobry wyjazd z miasta. Teren ogrodzony, możliwość parkowania aut na terenie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

69,27 zł/m²53,85 m² 3 730 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Lokal składa się z korytarza toalety i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²46 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ofeta na wyłączność oferta wynajmu lokalu użytkowego położonego W ścisłym centrum szczecinie, ul. Kopernika w pasażu A-Z. Lokal o powierzchni użytkowej 46m2. Dodatkowo wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

68,25 zł/m²63 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale handlowo - usługowe bądź biurowe w parku handlowym na Świerczewie. Lokale o różnych powierzchniach z dużymi oknami/witryną. Na podłodze panele winylowe, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

44,72 zł/m²80,50 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-biurowy o powierzchni 80 m2, wraz z możliwością korzystania z miejsc parkingowych znajdującej się przed lokalem. Lokal składa się z: * 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł1 197 m² 1,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o łącznej powierzchni 1197 m2 w miejscowości Rokita Czynsz najmu 1 300.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedstawiam lokal usługowy w samym centrum Gryfic przy ul. Strzeleckiej. Nieruchomości o powierzchni użytkowej 131,62 m2, położona jest na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł18 300 m² 0,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu grunt pod wynajem w pasie nadmorskim w miejscowości Korzyścienko w gminie Kołobrzeg. Grunt orny o łącznej powierzchni 18300 m2. Nieruchomość klasy: ł IV.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjne biuro o powierzchni ok. 23,05 m2 m2 położone przy ul. Firlika. Biuro znajduje się na 5 piętrze budynku biurowego. Wokół obiektu znaleźć możemy liczne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 257 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Wynajmę halę magazynowo-produkcyjno-handlową. Hala pobudowana z płyty warstwowej, posadowiona jest na działce o pow. ok. 6000m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi ok. 2300m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Parterowa hala po generalnym remoncie, z wygodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²53,90 m² 1 401 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowy o pow. 53,90 m2 w Stargardzie przy ul. Dworcowej 2. Budynek ogrzewany pec,.

Szczegóły ogłoszenia

76,49 zł/m²48,24 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu Lokalu Handlowo-Usługowego w centrum Koszalina, ulica Zwycięstwa Lokalizacja: koszalin, ul. Zwycięstwa 51/2-3 Powierzchnia: 48,24 m2 Uwaga! Obniżka ceny z 3500 zł netto na 3000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Funkcjonalny plac, wybetonowany. Dostępne media! Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²248 m² 7 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali biurowych w bardzo dobrej lokalizacji. Na wynajem przeznaczony jest cały budynek, składający się z trzech samodzielnych kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł2 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Ogłoszenie o wynajmie obiektu hostelowego Szczegóły obiektu: typ: pensjonat Powierzchnia działki: 1 ha Powierzchnia całkowita obiektu: ok. 2000 m Liczba pokoi: 23, każdy z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 98 m na wynajem - Warzymice Oferuję na wynajem przestronne i komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu nieruchomość położoną na terenie inwestycyjnym w Gryficach. Nieruchomość gruntowa składająca się z jednej działki o powierzchni 6106 m2 z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł2 260 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Szczecin Dąbie, obiekt handlowy / magazynowy/ usługowy, 2260m2, wynajem. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Do wynajęcia funkcjonujący obiekt handlowy / magazynowy/ usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

53,12 zł/m²433 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajem powierzchni biurowych miejsce, które wspiera twój biznes! Idealna przestrzeń dla przedsiębiorców! Szukasz komfortowego miejsca na rozwój swojej firmy? Nowoczesny obiekt biurowy, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

18,06 zł/m²371 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo - usługowy o pow. 370 m2 w Stargardzie przy ul. Dworcowej 2. Lokal w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

37 950 zł2 300 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Produkcyjna hala z możliwością powieszenia suwnicy 5 tonowej na istniejącym w hali torze suwnicowym. Obiekt do wynajmu w odległości 30 km od Szczecina. Dostępność od zaraz. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 720 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz swojego miejsca na działalność gospodarczą? Mamy powierzchnię usługowe pod wynajem o zróżnicowanym metrażu. Oferta wynajmu pomieszczeń usługowych w centrum Koszalina Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu wszechstronnego lokalu komercyjnego, zlokalizowanego w samym sercu Goleniowa przy ul. Konstytucji 3 Maja. Nieruchomość, dzięki swojej doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

43,13 zł/m²160 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal użytkowy o dużym spektrum możliwości położony w rejonie Os. Zachód w Stargardzie. Doskonała lokalizacja na działalność handlową, usługową, gastronomiczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Polecamy kawalerkę do wynajęcia położoną w centrum miasta przy ulicy Barnima. Lokal o pow. 32 m2 składający się z 1 pokoju, kuchni i łazienki. Mieszkanie na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

46,79 zł/m²17 m² 795 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na wynajem pomieszczenia w budynku biurowym z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową! Lokale na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Toaleta oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł350 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na wynajem - Dom pod inwestycję: hostel / kwatery pracownicze - Szczecin, załom Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Załom w Szczecinie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

29,41 zł/m²170 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do wynajęcia nietypowo zlokalizowany lokal o powierzchni ok 170 m2 na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej. Wjazd na posesję od ulicy Dubois. Lokal do adaptacji, możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Obiekt usługowo-magazynowo-produkcyjny na wynajem - 180 m2 + plac 800 m2 Oferujemy na wynajem funkcjonalny obiekt o łącznej powierzchni 180 m2, idealny pod działalność usługową, magazynową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 277m2 w nowoczesnym budynku z windą z funkcją handlową i biurową. Budynek powstał w 2004r. zlokalizowany w ścisłym centrum miasta - tuż obok.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij