dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 835 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajmu działka utwardzona zlokalizowana na terenie przemysłowym. Możliwość podłączenia mediów. Teren jest zamykany. Na działce znajduje się blaszana hala o pow. 200m2, która może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

11,25 zł/m²80 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale usługowo-handlowe o pow. 80 m2 usytuowany w budynku Dworca pkp w Lipianach. Czynsz najmu 900.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia atrakcyjny plac komercyjny (3100 m ) blisko Outlet Park Szczecin! - Betonowa powierzchnia, ogrodzenie, automatyczna brama (otwierana telefonem), dojazd tir. - media: prąd (osobny licznik,.

Szczegóły ogłoszenia

10 273 zł411 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wybudowana w nowoczesnym standardzie. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 20,50 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia w centrum miasta,w cichym i spokojnym miejscu.Koszt miesięczny najmu to 3200zł ,w cenę najmu wchodzi ( czynsz dla zarządcy,energia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie w Skarbimierzycach. Nowe kameralne osiedle niskich bloków. Szybki dojazd do centrum Szczecina i do Niemiec. W okolicy sklepy wielkopowierzchniowe, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie dwupoziomowe składające się z trzech pokoi w centrum miasta,w cichym i spokojnym miejscu.Do mieszkania przynależy duży sześcio metrowy balkon Koszt miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł89,72 m² 61,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 4 pokoje, klimatyzacja, winda, widok na Odrę. Przestronny apartament w nowej kamiennicy z windą na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł2 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działkę o nr ewidencyjnym 258/1 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e z wyłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem - kameralne lokale usługowe w sercu Polic - idealne miejsce na Twoją działalność. Szukasz miejsca, w którym Twoi klienci poczują spokój, komfort i profesjonalną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

28 700 €7 000 m² 4,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala magazynowo - produkcyjna zlokalizowana w Prawobrzeżnej części Szczecina do wynajęcia. Idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w wysokim standardzie, położone w odnowionej kamienicy z windą na ul. Wojska Polskiego. Salon z aneksem kuchennym w zabudowie i ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł720 m² 9,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Hale/magazyny na wynajem. Stan techniczny, powierzchnie: budynki gospodarcze w dobrym stanie technicznym w zwartej zabudowie o powierzchni całkowitej około 720 m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²27,34 m² 1 832 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w centrum Stargardu | bez prowizji | od 8,54 m2 Stargard, ul. Pierwszej Brygady 35 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27,34 m2, położony na parterze w zadbanym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego o pow. 100 m2 (2 pomieszczenia 60 i 40 m2 z jednym wejściem), położonego w centrum Szczecina przy ul. Kolumba 55 w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł9 394 m² 5,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia działka inwestycyjna w Przecławiu o powierzchni 9394 m2. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze prowadzącej do autostrady A6 i przejścia granicznego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie ekskluzywne, słoneczne dwupiętrowe mieszkanie w parku Jasne Błonia. Budynek z 2004 r z windą. Mieszkanie zlokalizowane na tyłach budynku z ekspozycją na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Biurowiec po generalnym remoncie, oferujący powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni: 110,40 m2, położony na parterze budynku mieszkalno -usługowego w Białogardzie przy ul. Wojska Polskiego. Jest to świetna nieruchomość do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

30,90 zł/m²33,40 m² 1 032 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o łącznej pow. 34,40 m2 usytuowany na II piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²144 m² 7 056 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Sprzymierzonych 2, gryfino Powierzchnia użytkowa: 144,00 m2 Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. nr 164/2 o pow. 1 202 m2 Cena: 49,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 170 m² 12,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego. Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał. Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku. Apartament urządzony jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²240 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej przestrzeni biurowej zlokalizowanej w Centrum. Dostępne powierzchnie: oferta obejmuje dwie niezależne kondygnacje budynku: parter 240 m (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gumieńce, przepiękny apartament o pow.32m2 z balkonem położony na 5 piętrze w apartamentowcu z windą z 2021roku. Idealna oferta dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcie mieszkania o powierzchni 35m2 na osiedlu Platinim Park, ul.Spokojna gdzie w pobliżu znajduje się centrum handlowe, park, przystanek co daje duży komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 12,60 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

36 887 zł2 222 m² 16,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2222 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 78,3 m2, które znajduje się w samym centrum Świnoujścia, tuż przy parku Zdrojewskim i rzece Świnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

53,66 zł/m²41 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy, zlokalizowanej na pograniczu Centrum i Śródmieścia Szczecina w bliskiej odległości od dworca pkp. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²44,60 m² 2 631 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena za m2 - do konca roku 2026 - 55 pln netto - od 1 stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Pocztowa 4, niechorze Powierzchnia użytkowa: 421 m2 Grunt: dz. ewid. nr 510 o pow. 1 202 m2 Cena: 35 zł/m2 Poczta Polska S.A. w ramach projektu specjalnego prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

39,18 zł/m²97 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Centrum. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 97m2, na którą składa się: 6 wydzielonych pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy znajdujący się w Biurowcu Koszalin przy ulicy Szczecińskiej w Koszalinie. Lokal biurowy nr 18 o powierzchni 27,7 m2, na parterze z wejście z holu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pinea lokal pod gastronomię/ogródek/30 m do morza Lokal nr 7 Prezentowany lokal to idealna przestrzeń pod handel lub gastronomię - zlokalizowany jest tuż przy wejściu na plażę przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:24 434 m²

Hala produkcyjno -magazynowa na wynajem lub sprzedaż Koszalin, ul. Gnieźnieńska 190 Na sprzedaż lub wynajem funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalnym, położona w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam na wynajem działkę komercyjną zlokalizowaną w Płoni. Powierzchnia objęta wynajmem to 3300m2. działka uzbrojona w media (woda, prąd, szambo) Całość terenu ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

12,99 zł/m²308 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

W ofercie do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 308m2 znajdujący się przy głównej drodze w Karlinie. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²750 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 750 m2 położony na dwóch piętrach (parter i I piętro) budynku biurowego wykonanego w technologii tradycyjnej ( cegła). Oferowany lokal.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij