dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 000 zł157 m² 44,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Prezentuję Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 157 m2 ,w zabudowie szeregowej na wynajem. Znajduje się on w Mierzynie obok Szczecina. Powierzchnia działki wynosi ok. 340 m2. Dom tworzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Zwycięstwa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 200 zł12 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Pokoje do wynajęcia w budynku wolnostojącym. Każdy z 11 z pokoi posiada osobną łazinkę i toaletę. Pokoje 2 i 3 osobowe. Dostęp do wspólnej wyposażonej kuchni, lodówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chobolańska

Szczecin,zachodniopomorskie

70,94 zł/m²22 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Samodzielny lokal użytkowy przy ul. Chobolańskiej. Całość składa się z pomieszczenia głównego, poczekalni i toalety. Lokal doskonale nadaje się na gabinet stomatologiczny (gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywoń

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł35 m² 62,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, świeżo po remoncie 2 pokoje w Dąbiu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Duży pokój przejściowy - z niego wchodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

44,44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Adres: aleja Wojska Polskiego 39, 70-473 Szczecin ulica główna w ścisłym centrum miasta i jeden z najważniejszych ciągów komunikacyjnych Szczecina, z dużym natężeniem ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

98,04 zł/m²51 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Rewelacyjna oferta do wynajęcia - elegancki lokal z dużymi witrynami po kapitalnym remoncie. Lokalizacja : ścisłe centrum miasta , przy ruchliwej ulicy niedaleko ch Kaskada. W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 zł14 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: pokój w przytulnym mieszkaniu na Gumieńcach! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju w mieszkaniu usytuowanym w ocieplonym wieżowcu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stołczyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł42 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na 1-szym piętrze w budynku 2-piętrowym w Skolwinie. Mieszkanie po remoncie, odświeżone ściany, wymienione panele, nowa instalacja gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

65,22 zł/m²23 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji, idealny pod działalność beauty. Lokal wcześniej funkcjonował jako salon kosmetyczny, dzięki czemu świetnie sprawdzi się pod podobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemena

Stargard,zachodniopomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Os Harmonia 3 pokoje, ogród, taras, parking, klimatyzacja Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Harmonia, ul. Czesława Niemena. Parter, taras oraz przydomowy ogródek. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszalin,zachodniopomorskie

1 150 zł48 m² 23,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Koszalin, ul. Franciszkańska - 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48,4 m2, położone na 2. piętrze w budynku z balkonem, przy ul. Franciszkańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł38 m² 73,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone przy ul. Kusocińskiego w Szczecinie, w nowoczesnym apartamentowcu o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł320 m² 17,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-usługowa zlokalizowana w okolicach Przecławia. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym w pobliżu granicy z Niemcami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Mikołaja Kopernika

Stargard,zachodniopomorskie

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze bloku na Os. Kopernika do wynajęcia. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, holu i łazienki z wc. Pow. użytkowa 46 m.kw. Lokal czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie na 3. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Black Perl! Mieszkanie ma powierzchnię 53 m i zachwyca funkcjonalnym układem. Po wejściu wita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Niechorze,zachodniopomorskie

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym budynku, położone w ścisłym centrum Niechorza, zaledwie 150 metrów od plaży. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna, jasna kawalerka w centrum miasta z balkonem. Centrum idealna lokalizacja dla osób, które chcą mieć wszystko w zasięgu ręki: sklepy, restauracje, uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąpieliskowa

Szczecin,zachodniopomorskie

8 500 zł245 m² 34,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Do wynajęcia duży komfortowy dom o powierzchni 245m2 na osiedlu Głębokie Na parterze: salon z kuchnią, jadalnią, dodatkowym pokojem z kominkiem wyjściem na taras, toaleta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 600 zł64 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Lokalizacja: gryfino, osiedle Południe Rodzaj mieszkania: 3 pokoje Stan: umeblowane, słoneczne z balkonem Szczegóły: mieszkanie składa się z trzech pokoi, co czyni je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię 59,31 m2 składa się: - salon z duzym aneksem kuchennym - 2 sypialnie - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł21 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje wyremontowaną nieruchomość na wynajem, zlokalizowaną przy ulicy Pomorskiej w dzielnicy Dąbie. Mieszkanie usytuowane na I piętrze niskiego bloku z lat 80. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 400 zł87 m² 39,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe dużo miejsca i świetny układ! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 87 m , położone w centrum idealne dla osób, które chcą.