dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 300 zł46 m² 49,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Świnoujście, ul. Konstytucji 3 Maja Do wynajęcia komfortowe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 150 zł10 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 150 zł

Dzień dobry, mam do zaoferowania świeżo wyremontowany pokój(10m2) z nowymi meblami. W pokoju znajduje się roleta antywłamaniowa jest ona wprost zaletą łączy z sobą bezpieczeństwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

26,71 zł/m²150 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Szczecina na Deptaku Bogusława w odrestaurowanej czteropiętrowej kamienicy. Całkowita powierzchnia lokalu 149.75m2 i składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heleny

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem komfortowe, świeżo odmalowane, bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 700 zł43 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem po generalnym remoncie wszystko nowe ( instalacje, wyposażenie ). Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z bojlera, brak gazu. Powierzchnia - 42m2 - sypialnia 15,2m2 + salon 16,3m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na wygodnym pierwszym piętrze. Idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom szeregowy do wynajęcia - Krzekowo, szczecin Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 42-metrowe mieszkanie, oferowane po raz pierwszy, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Narutowicza 13a. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze i posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

29,27 zł/m²410 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy do wynajęcia lokal o powierzchni ok 410mkw, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku handlowego na Osiedlu Słonecznym. Nieruchomość dobrze widoczna dla klientów, z dostępnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 950 zł250 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-warsztatowy zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina na terenach komercyjnych, usługowo-handlowych, gdzie znajdują się liczne firmy produkcyjne, magazynowe różnych branż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

170 zł/m²81 m² 13 756 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta najmu lokalu o pow., 80,92m2 w samym centrum Szczecina -Hanza Tower! Lokal idealny pod biura, kancelarie, gabinety stomatologiczne itp, sprawdzi się także pod branże Beauty. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł60 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego w samym centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2025 r. Usytuowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy. W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga: wynajem tylko dla osób posługujących się w stopniu komunikatywnym językiem polskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 2 pokojowego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł59 m² 54,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłącznośc - klucze W biurze oferta wynajmu nowego trzypokojowego mieszkania, położonego W szczecinie - dzielnica warszewo os. Małe błonia ( pod papugami). Budynek Z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na parterze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w cichej i spokojnej części Warszewa. Na oferowaną powierzchnię 48 m2 składają się: - dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje w wyremontowanej kamienicy. Łazienka, kuchnia, oddzielne pomieszczenie z pralką. Mieszkanie wyposażone. Sprzęt agd: kuchenka, piekarnik, lodówka, mikrofalówka. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament typu loft o powierzchni 39 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku Smart House przy ul. 5 lipca w Szczecinie. Nieruchomość została wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

39 zł/m²68 m² 2 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w spokojnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Pomorzan. Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową i inne. Zarówno przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

53 900 zł770 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:770 m²

Wyjątkowy wolnostojący budynek o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowany w każdym calu, po kapitalnym remoncie. Budynek sam w sobie robi duże wrażenie, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

45 zł/m²123 m² 5 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę lokalu biurowego do wynajęcia, znajdującego się w centrum Szczecina tuż przy Deptaku Bogusława, placu Zamenhoffa - bardzo rozpoznawalne i lubiane przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

19 000 zł1 418 m² 13,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowo-warsztatowy zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina na terenach komercyjnych, usługowo-handlowych, gdzie znajdują się liczne firmy produkcyjne, magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

65,33 zł/m²75 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W pełni wyposażony gabinet stomatologiczny na 3 stanowiska. Topowa lokalizacja Pogodno, tylko 200 m od ul. Mickiewicza (tramwaje, autobusy) Powierzchnia użytkowa: 75 m Gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, ul. Metalowa

Stargard,zachodniopomorskie

20 000 zł620 m² 32,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowoczesna hala magazynowa o powierzchni 500 m2 + 120 m2 biura wykończonego w wysokim standardzie. Hala znajduje się na terenie Stargardzkiego Terenu Przemysłowego przy ul. Metalowej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tyniecka

Szczecin,zachodniopomorskie

51,02 zł/m²78 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 78,4 m , położony na parterze budynku przy ul. Tynieckiej w Szczecinie. Lokal idealnie nadaje się pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bydgoska

Wałcz,zachodniopomorskie

43,33 zł/m²30 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 30 m . Znajduje się na parterze przy ulicy Bydgoskiej w Wałcz. Lokal świeżo wyremontowany i charakteryzujący się wysoką jakością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień dobry, na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na szczecińskim Pogodnie. Doskonale skomunikowane: tramwaje, autobusy. W okolicy szkoły, przedszkola, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

43,90 zł/m²41 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenie usługowe składające się z dwóch pokoi o pow. 31,4 m2 oraz 9,6 m2, zlokalizowane na piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa, przy Sądzie Rejonowym. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka na wynajem w samym centrum miasta-al. Wyzwolenia przy Placu Rodła. I piętro w niskim budynku. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

40,02 zł/m²20 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku biurowym - Szczecin -okolice ronda Hakena. Pomieszczenie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

40 zł/m²418 m² 16 704 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Oferta najmu połowy piętra w budynku 417mkw / Centrum miasta Szczecin. Budynek bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta, dostępny parking, bardzo dobra lokalizacja. Pomieszczenia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł48 m² 41,52 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 48,17m2 i całkowitej około 55m2 na poddaszu 3 piętrowej kamienicy w centrum ul. Sikorskiego. Uwaga: mieszkanie jest wynajęte do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze , a jego okna wychodzą zarówno na ulicę, jak i na podwórko za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swojska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 400 zł77 m² 43,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe (77,3 m2) z balkonem (ok. 9 m2) i ogródkiem (ok. 50m2) znajdujące się na parterze niskiego 2 piętrowego budynku przy ulicy Swojskiej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyki

Koszalin,zachodniopomorskie

2 200 zł48 m² 45,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia: mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze na ulicy Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł73 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Dąbiu Oferujemy do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł58 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanej części Szczecina, przy ul. Kaszubskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Unikat | Luksusowy apartamentowiec Pogodno Park, kameralny cichy budynek blisko nato, uczelni i centrum prestiż, cisza, zieleń, 1-2 garaże Nowoczesny, cichy, przestronny i pełen światła.