dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

1 280 zł20 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio o powierzchni 20 m , położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Monte Cassino. Nieruchomość: kawalerka w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poniatowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²74 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wyjątkowe mieszkanie na Pogodnie, przy ul. Poniatowskiego w otoczeniu ogródków działkowych na wynajem już od grudnia. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi: salonu od strony ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Inwestorska

Koszalin,zachodniopomorskie

8 340 zł278 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa - Koszalin, ul. Inwestorska Na wynajem oferujemy część nowo wybudowanej (oddanej do użytku w 2025 roku) hali magazynowej z zapleczem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Inwestorska

Koszalin,zachodniopomorskie

60 zł/m²66 m² 3 948 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

? *do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy - Koszalin, ul. Inwestorska (strefa Ekonomiczna)* Oferujemy do wynajęcia *nowoczesny lokal użytkowy* o powierzchni *65,8 m2*, położony w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

43 zł/m²33 m² 1 419 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wynajmę lokal użytkowy 33m2 Oferujemy Państwu świetną okazję wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 33m. To idealne miejsce na prowadzenie działalności handlowej, biura, usług,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

11 627 €3 333 m² 3,49 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości Magazyn klasy A do wynajęcia idealnie nadaje się pod działalność logistyczną, magazynową lub lekką produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

76,39 zł/m²72 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal na os. Słonecznym o powierzchni 72 m2 dwupoziomowy na działalność. Lokal klimatyzowany, znajduje się w rejonie pasażu sklepów "helios". Cena plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie jednopokojowe z odzielną kuchnią i przedsionkiem, wszystko umeblowane balkon z widokiem na miasto

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodakowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 150 zł71 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 70,6 m2 z balkonem i przynależnym garażem. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "pod Kasztanami"- pogodno ul. Henryka Rodakowskiego. lokalizacja: topowe Osiedle Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój jednoosobowy, ul. Lubomirskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

700 zł8 m²

 

Piętro:3/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Szukasz przytulnego pokoju? Najlepiej gdyby znajdował się w centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób i to bez właściciela? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak, zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na I pietrze w apartamentowca na Pogodnie. Na powierzchnię 50m2 składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania blisko centrum, ale w spokojnej okolicy? To idealne miejsce dla singla lub pary, którzy cenią wygodę, dobrą lokalizację. Atuty oferty Bardzo jasne i przyjemne wnętrze duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł36 m² 50,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35,95 m2, zlokalizowanego w spokojnej części osiedla Arkońskiego Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwu pokojowe mieszkanie przy ul 9 Maja Pomorzany na pierwszym piętrze niskiego bloku. Duży pokój około 20 m2 z balkonem, sypialnia około 10 m2, łazienka 4 m2, kuchnia 6 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Łobez,zachodniopomorskie

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: do wynajęcia komfortowe, samodzielne mieszkanie o powierzchni 59 m + stryszek w wolnostojącym budynku w Łobzie. Mieszkanie znajduje się na piętrze budynku, w którym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

32,86 zł/m²70 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy do wynajęcia Szczecin, ul. Leona Heyki. Przedstawiam ofertę wynajmu przestronnego lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 70 m , zlokalizowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł53 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, położone na Pomorzanach przy ul. Klemensiewicza. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. W pokojach na podłodze nowa deska dębowa, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł37 m² 53,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze niskiego bloku w szczecińskiej dzielnicy Drzetowo, tuż obok ch Wilcza i niedaleko od Fabryki Wody! nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł64 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego mieszkania na wynajem w idealnej okolicy? To oferta dla Ciebie! Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,56m świeżo po remoncie, położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 zł32 m² 41,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem pomieszczenie magazynowe,murowane , położone na oś. Ks. Pomorskich o powierzchni 33 m2. Możliwość zaadaptowania na magazyn, mały warsztat samochodowy lub inny warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 3 000 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo rok 2019, ładne, estetyczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne dla jednej osoby lub pary. Dzielnica Świerczewo, ulica Kasprzaka 15 min spacerem od turzynu i 20 min do pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

10 000 zł326 m² 30,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia kompleks produkcyjny z chłodniami idealny dla branży spożywczej! Cena 10.000 netto + VAT 23% obejmuje również wyposażenie warsztatu oraz widoczny na zdjęciach sprzęt! Dopuszcza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem. W skład wchodzi: - duży, jasny salon z pojemną szafą - mniejszy pokój, który może być biurem lub sypialnią - kuchnia - w pełni wyposażona w agd: mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł46 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie położone na wysokim parterze wielorodzinnego, ocieplonego i wyremontowanego budynku z cegły, usytuowanego w dzielnicy Niebuszewo. Słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Heyki

Szczecin,zachodniopomorskie

34,95 zł/m²103 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowo-usługowy do wynajęcia Szczecin, ul. Leona Heyki Przedstawiam ofertę wynajmu przestronnego lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 103 m , zlokalizowanego przy ulicy Leona Heyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł49 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy dzielnicy Żelechowa, jednocześnie dość blisko i z dobrą komunikacją do centrum. W okolicy szkoły, przedszkola a także sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bazarowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki komfortowo i nowocześnie urządzonej w samym sercu Szczecina w bezpośrednim sąsiedztwie ch Galaxy oraz licznych punktów usługowych i przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koszalin,zachodniopomorskie

2 000 zł52 m² 38,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Koszalina: ul. Zwycięstwa | 51,94 m Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum Koszalina przy prestiżowej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 5 piętrze apartamentowca, znajdującego się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 40m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

4 800 zł60 m² 79,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękny apartament trzypokojowy z ogródkiem zlokalizowany na Gumieńcach. Mieszkanie do wynajęcia z widocznym umeblowaniem. Nieruchomość położona na parterze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Buniewice

Buniewice,zachodniopomorskie

100 zł20 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

szukam na wyspie chrząszczewskiej cichej dzialki rekreacyjnej , lęsnej , rolnej do 20000 m2 z prądem , chętnie z dostępem do wody. Na postój kampera. Lokalizacja cała wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajdujące się na 5 piętrze apartamentowca w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów przy ul. św. Ducha 5. Na powierzchnie użytkową mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

67 595 zł4 444 m² 15,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

61,74 zł/m²63 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 63,17 m , położony na parterze w nowoczesnym budynku, w sercu dużego osiedla mieszkaniowego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł76 m² 32,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam śliczne, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w samym centrum Kołobrzegu przy ul Armii Krajowej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszelkich atrakcji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

36 953 zł2 345 m² 15,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o wielkości ok. 2 345 m zlokalizowana we wschodniej części Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

18 887 zł1 111 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem dostępna powierzchnia magazynowa o wielkości 1 111 m, zlokalizowana na przedmieściach Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Koszalin,zachodniopomorskie

1 300 zł29 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1-pokojowe o pow. 28,60 m2 położone przy ul. L. Okulickiego w Koszalinie. Atrakcyjna lokalizacja- os. Przylesie! Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł2 600 m² 2,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki zlokalizowane na terenie przemysłowo-handlowym, idealne pod składowanie, komis, itp. Czynsz najmu wynosi niecałe 2,5 pln netto/m2. Wynajem możliwy od zaraz. Możliwość podłączenia wody.