dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Panieńska

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł133 m² 41,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 4 pokoje, 2 łazienki, klimatyzacja. Przestronny apartament w nowej kamiennicy z windą na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koralowa

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł351 m² 22,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, bezrzecze, dom wolnostojący, działka 1000m2, garaż dwustanowiskowy, 6 pokoi. Oferuję do wynajęcia doskonale zlokalizowany i skomunikowany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

33,33 zł/m²87 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy w centrum miasta. Wejście z poziomu "0", następnie kilka schodków. Witryna na całej szerokości. W lokalu jest również część piwniczna która zajmuje 17m2. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kurza Stopka

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł138 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 4 pokoje, wysoki standard, klimatyzacja. Mieszkanie znajduje się w urokliwej Kamienicy na 3 piętrze. Metraż mieszkania wynosi ok 140m2, w czego skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Laurowa

Szczecin,zachodniopomorskie

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej na Krzekowie - idealny dla rodziny Lokalizacja: zamieszkaj w zielonej i spokojnej części Szczecina, w historycznym Krzekowie. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lipowa

Lubczyna,zachodniopomorskie

3 500 zł86 m² 40,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta najmu piętra domu o powierzchni 86,10 m Przedmiotem wynajmu jest przestronne piętro domu o powierzchni 86,10 m , które składa się z: przestronnego korytarza łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

1 450 zł18 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio w kamienicy przy ul. Monte Cassino 37 w Szczecinie Nieruchomość: powierzchnia 18 m 3 piętro Ogrzewanie miejskie Lokalizacja: plac Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Szczecin,zachodniopomorskie

1 990 zł32 m² 62,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu River House przy ul. Świętego Ducha 6 4. piętro z windą, balkon typu francuskiego, idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio o powierzchni 20 m , położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Monte Cassino. Nieruchomość: kawalerka w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Niemcewicza 20a Nieruchomość: niski blok Powierzchnia 50 m2 Piętro 2 Ogrzewanie miejskie Lokalizacja: spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 950 zł28 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w sercu Szczecina, śródmieście ul. Pocztowa! Ta przytulna kawalerka o powierzchni 28 m to idealne miejsce dla osób, które chcą korzystać z uroków miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczecin, dom, wolnostojący, pogodno, wysoki standard, idealne dla firmy, dla rodziny, na biuro, energooszczędny, pompa ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja. Na wynajem prestiżowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Stargard,zachodniopomorskie

1 900 zł39 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta bezpośrednia! najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w rejonie centrum miasta, ul. Warszawska, stargard. Lokal położony na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłaszewskich

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł83 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament z garażem w rewelacyjnej lokalizacji Pogodna, przy Parku Kasprowicza. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Przestronny salon z aneksem kuchennym (ok.40m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Panieńska

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 4 pokoje, wysoki standard, klimatyzacja. Przestronny apartament w nowej kamiennicy na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym znajduję się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

6 500 zł147 m² 44,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta wynajmu domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Dobrej wśród kameralnej niskiej zabudowy. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł46 m² 45,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej kawalerki na wynajem, zlokalizowanej w samym centrum Szczecina, przy ul. Więckowskiego! Odrestaurowana kamienica z windą znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł38 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na wyłączność. Na wynajem Mieszkanie 2 pokojowe w bliskiej odległości do Centrum oraz z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Afrodyty

Mierzyn,zachodniopomorskie

8 500 zł145 m² 58,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Mierzyn, 145 m2 Na wynajem wyjątkowy, wolnostojący dom położony w spokojnej części Mierzyna, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł31 m² 65,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz mieszkanie 2-pokojowe (30,6m2), zlokalizowane w samym centrum Szczecina przy ul. Boh. Getta Warszawskiego. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w kamienicy i powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, ul. Stoislawa, ul. Partyzantów taras, 2 pokoje, wysoki standard, winda. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Oferta dla wymagającego Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łukasińskiego

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 000 zł172 m² 29,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem szeregowiec, mierzyn, 6 pokoi, 172m2, ogródek, garaż Do wynajęcia duży dom bliźniak, (ok 172m), 5 sypialni, duży salon otwartą na kuchnie, jasna łazienka i wc. Ponadto garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł90 m² 61,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 4 pokoje, klimatyzacja, winda, widok na Odrę. Przestronny apartament w nowej kamiennicy z windą na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spiska

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, spiska, gumieńce, apartamentowiec z windą, 3 pokoje balkon, miejsce postojowe Oferuję na wynajem 3 pokoje mieszkanie na 3 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Szczecin,zachodniopomorskie

62,14 zł/m²258 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem duży lokal o pow. 257,50m2 blisko centrum Szczecina - dzielnica Gumieńce. Lokal idealny pod usługi biurowe oraz gabinety medyczne, usługi związane z medycyną estetyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, gumieńce, ul. Kazimierska, 2 pokoje, balkon, budynek z windą, miejsce postojowe, wysoki standard. Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

35,54 zł/m²121 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mieszkanie w Centrum, aleja Bohaterów Warszawy, 4 pokoje, 120 m2, balkon, 2 łazienki, miejsce postojowe. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Wynajmę mieszkanie w centrum miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Średnia

Szczecin,zachodniopomorskie

4 200 zł52 m² 81,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bukowo, nowy wolnostojący lokal, na wynajem, pod branże medyczną, branże beauty, parterowy, bez barier architektonicznych, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Oferta na wyłączność! Masz szanse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaperska

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł240 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Przestronny dom wolnostojący na wynajem w Bezrzeczu - idealny dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni 240 m?, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milczańska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł41 m² 53,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana do 30 września 2025 R. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone przy ul. Milczańskiej, na os. Pomorzany. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka do wynajęcia ul. Zawadzkiego, pogodno Szczecin Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne i przestronne mieszkanie typu kawalerka, położone w nowoczesnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

260 zł33 m² 7,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Rio Park domki letniskowe Łukęcin - to idealne miejsce by wypocząć oraz rozkoszować się nadmorskim klimatem. U nas będziesz miał możliwość zrelaksować się w otoczeniu natury, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Wołczkowo,zachodniopomorskie

12 000 zł280 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wolnostojący dom na wynajem, 280m, 5 sypialni Na wynajem oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 280 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1500 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wąska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 22 m2, położona w Śródmieściu, n. ulica Wąska w Szczecinie, pomiędzy Hotelem Dana a Rondem Jerzego Giedroycia. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna kawalerka 37 m2 z balkonem i widokiem na Odrę - Szczecin, śródmieście Do wynajęcia świeżo wyremontowana, bardzo przestronna kawalerka o powierzchni 37 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Niepodległości

Łobez,zachodniopomorskie

16,95 zł/m²177 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem przestronną powierzchnię na I piętrze budynku w Łobzie, idealną zarówno na cele mieszkalne, jak i biurowe. Układ pomieszczeń daje dużą elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł33 m² 79,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. W inwestycji kamienica nova przy ul. Narutowicza blisko Centrum mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,66 m2. Budynek wybudowany w 2021 roku. 2 windy, blisko parkingi publiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na wynajem dom 200m2 dla firmy, pracowników, gumieńce, 9 pokoi, 25 osób Na wynajem dom o powierzchni całkowitej 200m2 na działce o pow. 450m2. Nieruchomość składa się z dziewięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²170 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal na firmę, do prowadzenia działalności, biuro, klimatyzacja, II piętro, wysoki standard, winda, nowy budynek. Lokal na Niebuszewie, w nowym budynku z windą, na 2 piętrze. Lokal do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij