dowolna

Nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Niemierzyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

750 zł8 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Dostępna od 1 września! Szukasz przytulnego pokoju? Najlepiej gdyby znajdował się w niedalekiej odległości od centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

10 337 zł906 m² 11,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna konstrukcji murowanej, znajdująca się na ogrodzonym terenie z bardzo dobrym dojazdem. Zlokalizowana w sąsiedztwie hal oraz lokali usługowych na Pomorzanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszalin,zachodniopomorskie

1 250 zł30 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do najmu przestronnego mieszkania jednopokojowego o powierzchni 29,50 m2, położonego na ulicy Władysława IV-go w Koszalinie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł22 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania zlokalizowanego w centrum z widokiem z okien na niebo oraz Szczecin? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Mieszkanie ulokowane jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego dwu-pokojowego mieszkania położonego W ścisłym centrum szczecina - okolice ul. Śląskiej I wojska polskiego, C.H.KASKADA - Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

1 850 zł29 m² 64,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękna kawalerkę po remoncie na ul. Rynkowej Lokal znajduje się na 6 piętrze 10 piętrowego wieżowca. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchenny oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Malczewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

650 zł8 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 050 zł

Dostępne od 1 września! Szukasz przytulnego pokoju? Najlepiej gdyby znajdował się w niedalekiej odległości od centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób ? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł38 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 3 pokojowego w spokojnej części Szczecina- pomorzany - ul. Klemensiewicza. Mieszkanie idealne dla rodziny, małżeństwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł24 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem na okres od 1 lipca do 30 września 2025 roku. Do wynajęcia kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie w dobrym standardzie, wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł39 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38.69m2, położone w nowym budynku z 2021. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kropla Bałtyku

Darłowo,zachodniopomorskie

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Dom na Wynajem w Darłowie Zapraszamy do wynajęcia domu w nadmorskiej miejscowości Darłowo. Wnętrze: salon z Aneksem Kuchennym: nowoczesny i przestronny salon z komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakole

Koszalin,zachodniopomorskie

1 350 zł33 m² 41,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka na wynajem przy ul. Zakole, blisko centrum Koszalina. Mieszkanie o powierzchni 32,7 m2, składa się z przestronnego salonu wyposażonego w wersalkę, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł38 m² 65,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, ul. Ściegiennego blisko al. Bohaterów Warszawy, dobry dojazd do Akademii Medycznej, uniwersytetu, zut, politechniki Morskiej. Idealne 2 pokojowe, nowoczesne całkowicie umeblowane nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 31 sierpnia 2025 R. Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Kaliny. Mieszkanie w dobrym stanie, umeblowane i wyposażone - w pokoju wypoczynek, stolik kawowy, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Jagiełły

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia kawalerka w centrum Szczecina na 1 piętrze w bloku z 2007r z windą. Na powierzchni ok. 31m2 znajduje się: ok. 21m2 pokój z wyjściem na duży balkon. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

1 300 zł39 m² 33,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz wynająć mieszkanie blisko centrum? Mam coś dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni ponad 38,6 m2 mieści się w spokojniejszej części ul. Wojska Polskiego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł41 m² 64,01 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Miedziana 3, szczecin Do wynajęcia zupełnie nowe, jeszcze nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Łukasiewicza

Stargard,zachodniopomorskie

50,86 zł/m²236 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 235,96 m , usytuowanego na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Łukasiewicza w Stargardzie. To doskonała opcja dla inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł27 m² 86,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest piękna, świeżo wyremontowana kawalerka w samym centrum miasta zaledwie 5 min pieszo od Bramy Portowej. Lokal ma 26,59 m2 powierzchni użytkowej na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom na Mierzynie o powierzchni 140m2. Dom jest wolnostojący z garażem w bryle budynku. Składa się z 5 pokoi, w tym przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać na poziomie w niezwykłym miejscu z charakterem? Spójrz. To jest na wyciągnięcie ręki. Tego jeszcze w Szczecinie nie było. Absolutnie wyjątkowy apartament Boho Haven.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Stargard,zachodniopomorskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone na I/II piętrze niskiego, nowego budynku nad Galerią Starówka w Stargardzie. Lokal składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł38 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Gumieńce przy ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę 4,42 mkw. Przed budynkiem dużo ogólnodostępnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Metalowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł24 m² 61,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 września 2025 roku. Do wynajęcia kawalerka położona w Podjuchach przy ul. Metalowej (przy pętli autobusowej). Mieszkanie w dobrym standardzie, wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

2 000 zł46 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowo komfortowe mieszkanie dla pary - osiedle unii europejskiej, ul. Włoska 6a Do wynajęcia 3-pokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,64 m2, idealne dla pary, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kostki

Szczecin,zachodniopomorskie

800 zł10 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Dostępne od 01.09.2025r! Szukasz przytulnego pokoju? Najlepiej gdyby znajdował się w spokojnej dzielnicy Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak, zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł230 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Ogłoszenie wynajmu domu - bezrzecze Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 230 m położony w spokojnej i prestiżowej lokalizacji na Bezrzeczu. Idealne miejsce dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach. Nieruchomość o powierzchni 34m w której skład wchodzą: - salon z jadalnia oraz wnęka na kuchnię - w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł136 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja mieszkania do dnia 3.09.25r. Klimatyczne mieszkanie typu loft, o powierzchni 140m2 na 2 poziomach, zlokalizowane w Centrum, w bliskiej odległości Bramy Portowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Niemierzyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

750 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:950 zł

Szukasz przytulnego pokoju? Najlepiej gdyby znajdował się w niedalekiej odległości od centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak, zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

63,64 zł/m²55 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 55 m2 położony w ścisłym centrum Stargardu do wynajęcia. Nieruchomość dwupoziomowa, wejście bezpośrednio z ulicy wyszyńskiego/skarbowej. Duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kadłubka

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal na firmę, do prowadzenia działalności, biuro, klimatyzacja, II piętro, winda, nowy budynek. Tylko u Nas! Lokal na wynajem na Niebuszewie, w nowym budynku z windą, na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Żołnierza

Stargard,zachodniopomorskie

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Połczyńska

Koszalin,zachodniopomorskie

162,50 zł/m²8 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy lokal użytkowy do wynajęcia w sercu Koszalina, doskonałym miejscu na prowadzenie działalności. Lokal usytuowany jest przy jednej z głównych ulic, co gwarantuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubieszyn

Lubieszyn,zachodniopomorskie

400 €52 m² 7,69 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 52 m Löcknitz Na wynajem przestronna kawalerka o powierzchni 52 m , składająca się z przestronnego pokoju , oddzielnej umeblowanej kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Promienna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

26,74 zł/m²187 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal gastronomiczny o wysokim standardzie, zlokalizowany w Kołobrzegu przy ul. Promiennej 7, na poziomie 0 w budynku 3-gwiazdkowego hotelu. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętego Ducha

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł37 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiot najmu: komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Centrum Szczecina Poszukujesz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w sercu Szczecina? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Malczewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

850 zł14 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Dostępne od 1 września! Szukasz przytulnego pokoju? Najlepiej gdyby znajdował się w niedalekiej odległości od centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

4 100 zł121 m² 33,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Centrum, aleja Bohaterów Warszawy, 4 pokoje, 120 m2, balkon, 2 łazienki, miejsce postojowe. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Wynajmę mieszkanie w centrum miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 500 zł225 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom posadowiony na działce 380 metrów znajduje się na zamkniętym osiedlu 6 domów a jego powierzchnia to 225 metrów. Rozkład pomieszczeń: - parter - salon z kuchnią + spiżarnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wzgórze Elfów

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł62 m² 80,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze dwulokalowego domu, w otoczeniu zieleni i spokoju. Opis nieruchomości: powierzchnia mieszkania: ok. 62.